Monitör standı Zowie XL2546k monitörü taşır mı?

xBruno

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba bende Zowie XL2546k monitör var. Biraz ağır bir monitör. Taşımakta sıkıntı çeker mi? Uzun vadede olsun veya normal kullanımda aşağıya sarkmalar falan olur mu? Bu konu hakkında bilgi sahibi değilim.

9 Kg'a kadar taşıma kapasitesi varmış. Sorun olmaz yani. Ayrıca Hepsiburada'da 50 TL daha ucuz.

Merhaba bende de XL2546 var ve kendi standı çok büyük oldugu için bir monitör tutucu arıyorum acaba önerebilir misiniz bilginiz varsa fiyat çok önemli degil monitörüme uygun olsun yeter gercekten bayağı baktım ama bulamadım açıkçası çünkü monitörün stant girişi klipsli kendisi oturuyor vidalı falan degil ama baktıgım monitör tutucular hep vidalı o yüzden olur mu olmaz mı diye emin olamadım.

aldınız mı acaba memnun musunuz

Merhaba bende de XL2546 var ve kendi standı çok büyük oldugu için bir monitör tutucu arıyorum acaba önerebilir misiniz bilginiz varsa fiyat çok önemli degil monitörüme uygun olsun yeter gercekten bayağı baktım ama bulamadım açıkçası çünkü monitörün stant girişi klipsli kendisi oturuyor vidalı falan degil ama baktıgım monitör tutucular hep vidalı o yüzden olur mu olmaz mı diye emin olamadım.

aldınız mı acaba memnun musunuz
evet kullanıyorum sıkıntı yok North Bayou Nb F80 17-30 Lcd Led Kol Amortisörlü Vesa alabilirsin

Geri
Yukarı