Monitör tavsiyesi

cankrgi

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar, ben yaklaşık 1 ay önce İncehesap'tan bir monitör aldım ve o üründe ghosting sorunu yaşadım. Bu sorun beni çok rahatsız ettiği için ürünü iade ettim fakat iade süreci yaklaşık 20 gün sürdü. Bu yüzden şimdi monitör alırken biraz tediginim.
Sizce;
Bu monitörde herhangi bir teknik sorunla karşılaşır mıyım?

Merhabalar, ben yaklaşık 1 ay önce İncehesap'tan bir monitör aldım ve o üründe ghosting sorunu yaşadım. Bu sorun beni çok rahatsız ettiği için ürünü iade ettim fakat iade süreci yaklaşık 20 gün sürdü. Bu yüzden şimdi monitör alırken biraz tediginim.
Sizce;
Bu monitörde herhangi bir teknik sorunla karşılaşır mıyım?
Kardeşim öncelikle geçmiş olsun, bu ülkede iade gibi çok basit bir olay bile artık çok zor bir süreç haline geldi. Ben de monitör bakma aşamasındayım,(2k 144 hz bakıyorum) hangi marka modelde, ve hangi özelliklerdeki bir cihazda ghosting yaşadın paylaşır mısın?

Tamamdır teşekkür ederim yanıtlarınız için. :)
Kardeşim öncelikle geçmiş olsun, bu ülkede iade gibi çok basit bir olay bile artık çok zor bir süreç haline geldi. Ben de monitör bakma aşamasındayım,(2K 144 Hz bakıyorum) hangi marka modelde, ve hangi özelliklerdeki bir cihazda ghosting yaşadın paylaşır mısın?

Bu monitörde sorun yaşadım hocam buyurun.

Yeni konular

Geri
Yukarı