Monitör ve ekipmanlar dahil laptop vs her şey dahil masaüstü bilgisayar

Gibraltar

Decapat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Ben bu sene içerisinde bir bilgisayar alacağım. Ama ne yazık ki stok sorunları var o yüzden de masaüstü bilgisayarlar çok pahalaştı. Benim de aklıma şöyle bir şey geldi sizce mantıklı mı? Bir laptop alacağım ve onu farklı bir monitöre bağlayacağım sonrada klavye ve fare ile her ne kadar performans olarak olmasa da sanki masaüstü bilgisayar kullanıyor gibi olacağım. Hemde bir yere gitmek istesem laptopu çıkarır götürürüm diye düşünüyorum. Ama çok bilgili olmadığım için aklıma birkaç soru takıldı.

1. Sizce bu mantıklı mı?
  2. Eğer bu laptoplu sistemi yaparsam çift ekran mı kullanabileceğim?
  3. Laptop tercih edersem hangi markalar soğutma açısından iyidir?

Ben bu sene içerisinde bir bilgisayar alacağım. Ama ne yazık ki stok sorunları var o yüzden de masaüstü bilgisayarlar çok pahalaştı. Benim de aklıma şöyle bir şey geldi sizce mantıklı mı? Bir laptop alacağım ve onu farklı bir monitöre bağlayacağım sonrada klavye ve fare ile her ne kadar performans olarak olmasa da sanki masaüstü bilgisayar kullanıyor gibi olacağım. Hemde bir yere gitmek istesem laptopu çıkarır götürürüm diye düşünüyorum. Ama çok bilgili olmadığım için aklıma birkaç soru takıldı.

1. Sizce bu mantıklı mı?
  2. Eğer bu laptoplu sistemi yaparsam çift ekran mı kullanabileceğim?
  3. Laptop tercih edersem hangi markalar soğutma açısından iyidir?

1- Değil.
2- Kullanamazsın.
3- Monster ve ASUS.

Linkini atar mısın Video'nun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Doğru mu baktım bilmiyorum ama.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Doğru mu baktım bilmiyorum ama.

Bu videoda arkadaş hem kendi laptopunu kullanmış hem de harici bi monitör.

Konu sahibinin anlatmak istediği ise laptop harici 2 monitör, bu da mümkün değil.

Bu videoda arkadaş hem kendi laptopunu kullanmış hemde harici bi monitör.

Konu sahibinin anlatmak istediği ise laptop harici 2 monitör bu da mümkün değil.
Bak arkadaşım, siz niye konuyu okumadan yorum yapıyorsunuz? Konu sahibinin sorduğu, ben şimdi monitöre bağlarsam laptop ve monitör olarak 2 monitörlü mü kullanacağım, yoksa sadece monitörden mi kullanacağım? Bence gayet mantıklı hocam, yapabilirsiniz.

Bak arkadaşım, siz niye konuyu okumadan yorum yapıyorsunuz? Konu sahibinin sorduğu, ben şimdi monitöre bağlarsam laptop ve monitör olarak 2 monitörlü mü kullanacağım, yoksa sadece monitörden mi kullanacağım? Bence gayet mantıklı hocam, yapabilirsiniz.

Laptoplar için 2 yıl sonra gidiyor diyorlar doğru mudur bu? Çok mu düşüyor performansı bana Valorant gibi oyunlarda orta düşük ayarlarda 144 FPS ve üstü verse yeter.

Geri
Yukarı