Monitör Ve Kasa İçin Power Kablosu

Olmaz hocam. Kaliteli bir uzatma kablosu olsun yeterli.

Önceki konudan sonra henüz almadın sanırım. Bence UPS'yi alınca ses yapıyor mu yapmıyor mu diye denedikten sonra uzatma kablosuyla balkona koymayı düşünsen daha iyi olur. Yorumlarda sesli çalışıyor demişler de belki onlarınkinde sorun vardır.

Önceki konudan sonra henüz almadın sanırım. Bence UPS'yi alınca ses yapıyor mu yapmıyor mu diye denedikten sonra uzatma kablosuyla balkona koymayı düşünsen daha iyi olur. Yorumlarda sesli çalışıyor demişler de belki onlarınkinde sorun vardır.
Aynen hocam önce UPS'i alıp kuracağım odaya bir. Ses düzeyine göre power kablosu veya uzatma priz alacağım. Ama bu modeli kullanan birisine sordum fanın çıkardığı sesi elektrik süpürgesine benzetti . Büyük ihtimal yeri balkon olacak :)

Peki online 1000VA modellerden başka marka model yok mu alabileceğin? Alternatif ürün düşündün mü?
Hocam günlerdir araştırıyordum zaten birçok marka var arlarında alınabilecek Powerful mesela n11 sitesinde 942 satışı var hepsi 5 yıldız. Makelsanda son zamanlarda en çok önerilen markalar içinde, Inform var fakat fakat 1k ONLINE UPS'ler arasında yorumları daha çok ve inceleme videosu (yerli inceleme) tek olan marka FSP'yi bulabildim. Tunçmatik'i saymıyorum son zamanlarda çok fazla eleştirel yorumlarla karşılaştım. Ses desibellerini araştırdığımda en düşüğü Makelsan dı o da 45 DSBL. Diğerli 50 DSBL olduğu için çok bir fark yok göremedim arlarında. Sonrasında markaların internet sayfalarını garanti destek hizmetlerini araştırdım aralarında en bilindik ve önerilen marka FSP olduğu için bu modeli satın aldım. Tabi paran varsa hiç düşünmeden ABC'yi alacaksın onu öğrendim.

Geri
Yukarı