Monitör ve laptopun ekranında görüntü bozuklıuğu

Talha melih

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, uzun bir zamandır kasa kullanırken monitörüm de hep bir bozukluk özellikle masaüstü bölümünde simgeler de gözüme çarpıyordu sanki gölgeler de var olan bir bozukluk gibiydi. Geçen günlerde ise laptopa geçtim ve onda da bir hata genelde yazılar üzerinde gözüme çarpmaya başladı. Laptopu kullandığım kasanın monitörüne dün bağladım ve artık ikisinde de gözüme çarpan bozukluk birlikte gözüme çarpıyor ve ara ara harbiden rahatsız edebiliyor. Hazır buradayken her ikisini de sormak istedim aranızda bilen falan varsa gerçekten yardımcı olur.

Dosya Ekleri

• IMG_20220716_203431.jpg
    IMG_20220716_203431.jpg
    111,2 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, uzun bir zamandır kasa kullanırken monitörüm de hep bir bozukluk özellikle masaüstü bölümünde simgeler de gözüme çarpıyordu sanki gölgeler de var olan bir bozukluk gibiydi. Geçen günlerde ise laptopa geçtim ve onda da bir hata genelde yazılar üzerinde gözüme çarpmaya başladı. Laptopu kullandığım kasanın monitörüne dün bağladım ve artık ikisinde de gözüme çarpan bozukluk birlikte gözüme çarpıyor ve ara ara harbiden rahatsız edebiliyor. Hazır buradayken her ikisini de sormak istedim aranızda bilen falan varsa gerçekten yardımcı olur.

Pek bir fikrim yok ama ayarlardan olabilir yanlışsam bu mesajı yok sayın.

Masaüstüm de yaşamıştım benzer sorunu ama bende sol ve sağdaki simgelerde bozukluk vardı ortada yoktu şöyle çözmüştüm monitörün altındaki ayarlar bozulmuş oradan düzeltmiştim. Tam karşılığını bilmiyorum ama ekranı germeye yarayan bir ayar vardı onla düzeltmiştim belki sende de vardır.

Yeni konular

Geri
Yukarı