Monitörde 3-4 saniyeliğine görüntü gidiyor

Lorca

Centipat
Yer
Adana
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran kartı: GT 730 4 GB
İşlemci: İ5-4460 4 çekirdek
Ram: 8 GB 1333 MHz
Anakart: İntel H81
Monitör
ASUS 165hz 24.5inç 0.5 ms
Abilerim, ablalarım merhaba yeni bir monitör aldım ASUS 165Hz 0.5 ms 24.5 inç monitör kutusunun içinden çıkan kabloyu kullanamıyorum (HDMI gibi ama bir tarafı düz olan) çünkü girişi yok GT 730 kullanıyorum oyun a girdiğimde, oynarken, Alt+Tab attıgımda görüntü gidiyor ya da 1-3 saniyeline kesiliyor normal bir Alt+Tab kesilmesi değil Bazen'de görüntünün yeniden gelmesi için bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor HDMI kablosunu gittim aldıgım yerden değiştim ama işe yaramadı yardımcı olursanız çok sevinirim.

Gt 730 olduğu için normal gibi geliyor. Başka kart ile deneyebilmeniz zor olabilir. Güçsüz bir kart sonuçta.

Abilerim, ablalarım merhaba yeni bir monitör aldım ASUS 165Hz 0.5 ms 24.5 inç monitör kutusunun içinden çıkan kabloyu kullanamıyorum (HDMI gibi ama bir tarafı düz olan) çünkü girişi yok GT 730 kullanıyorum oyun a girdiğimde, oynarken, Alt+Tab attıgımda görüntü gidiyor ya da 1-3 saniyeline kesiliyor normal bir Alt+Tab kesilmesi değil Bazen'de görüntünün yeniden gelmesi için bilgisayarı yeniden başlatmam gerekiyor HDMI kablosunu gittim aldıgım yerden değiştim ama işe yaramadı yardımcı olursanız çok sevinirim.

HDMI ile alakalı oluyor ya da monitörün Power cabledan olabilir başka bir monitörde sisteminiz yapıyor muydu bunu?

Bilemiyorum, işin garibi bu sorunu yaşayan kimseyi bulamadım internette

Bilemiyorum, işin garibi bu sorunu yaşayan kimseyi bulamadım internette.

Benim eski Samsung monitörümde yaşıyordum arkadaşıma sattım aynı kablo ile oda yaşıyor büyük ihtimal kablo diyeceğim ama siz onu da değiştirmişsiniz biz denemedik bile değişmeyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı