Çözüldü Monitörde çizgiler çıkıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gökhan Şenak

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba konuyu yazılı olarak çok uzatmak istemiyorum. Videolu olarak elimden geldikçe dilim döndükçe derdimi anlatmaya çalıştım. Şimdi den yardımlarınız için teşekkür ederim keyifli sosyaller dilerim hepinize.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Dün Samsung servisi geldi ve monitörü kontrol etti. Sorun panelden çıktı parça siparişi verdiler. İnşallah Perşembe günü değişecek bakalım :)
Panel değişti ve sorunum çözüldü arkadaşlar. Yardımcılarınızdan ötürü hepinize teşekkürler.
Hocam benim ekran halen aynı, garantiye göndermeye üşendim ama, gitgide bu çizgiler daha yavaş kaybolmaya başladı, bence garantiye gönderin.

Hocam benim ekran halen aynı, garantiye göndermeye üşendim ama, gitgide bu çizgiler daha yavaş kaybolmaya başladı, bence garantiye gönderin.

Konuyu hortlatıyorum ama bende de Samsung'un quantum dot özellikli Curved 24 inç monitörü var aynı sorunu bende yaşıyorum. Ama bu sorunu kış aylarında hava soğukken yaşıyorum yaz aylarında görmedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı