Monitörde görüntü bozuk görünüyor

MeowWoof231

Yoctopat
Daha fazla  
Monitöre görüntü yatay, çizgi çizgi geliyor. Monitörün no Signal ekranında da görüntü aynı şekilde geliyor. Minecraft'ta shader pack kurmam çalıştırmam sonucu böyle oldu. Yardımcı olursanız sevinirim. Sorunun kaynağını bilmiyorum ama sanırım monitörle ilgili.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitöre görüntü yatay, çizgi çizgi geliyor. Monitörün no Signal ekranında da görüntü aynı şekilde geliyor. Minecraft'ta shader pack kurmam çalıştırmam sonucu böyle oldu. Yardımcı olursanız sevinirim. Sorunun kaynağını bilmiyorum ama sanırım monitörle ilgili.

Ekran kartında sıkıntı olabilir. Ya da iyi yönden bakarsak kabloda sıkıntı çıkmış olabilir başka bir kablo ile deneme şansınız var mı?

Ekran kartında sıkıntı olabilir. Ya da iyi yönden bakarsak kabloda sıkıntı çıkmış olabilir başka bir kablo ile deneme şansınız var mı?

No Signal yazısında öyle görünüyor ise sorun monitörden kaynaklanıyor da olabilir

No Signal yazısında öyle görünüyor ise sorun monitörden kaynaklanıyor da olabilir.

Bu ihtimal daha kuvvetli tabii ki ama shader yükledikten sonra böyle olduğunu söylediği için en kötü ekran kartı ihtimalini düşündüm ama o en son değerlendirilecek parça.

Geri
Yukarı