Monitörde ince, şeffaf dikey sarı çizgi

Emre88

Kilopat
Yer
Samsun
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Bilgisayarımı bugün ilk defa şimdi açtım, açtıktan sonra direk Google Chrome girdim ve girdikten kısa süre sonra ekranın ortasında ince/orta arası şeffaf dikey bir çizgi belirdi. Arada gidip geldi, toplamda 20 saniye ya kaldı ya kalmadı. Şu an 5-10 dakikadır ortaya çıkmıyor. Son birkaç günde bilgisayar yaklaşık 3 Windows güncellemesi indirip kurdu kendi kendine, ayrıca dün, yine dün gelen NVIDIA Driver güncellemesini yaptım. Yabancı forumlarda bunların sebebiyet vermiş olabileceği yazıyordu biraz araştırdığımda. Monitörü ve sistemi alalı bugün tam 3 ay oluyor, sizce sorun tam olarak ne olabilir? Fotoğraf yakalayamadım ama oldukça korkuttu hiç uğraşmak istemiyorum garantiye falan göndermekle. Ölü piksel falan da yok monitörümde.

Geldiğinde ekran görüntüsü almaya çalışın. Eğer ekran görüntüsünde çıkmıyor ise monitörde bir problem vardır muhtemelen. Görünüyorsa ekran kartında ya porblem var ya da driverlardan dolayı oluşam ufak ve zararsız bir hata.

Ne olursa olsun bir daha gelmezse problem yok, görmezden geliniz. Driver kurarken oluşabilecek normal bir şey olabilir.

Birdaha gelirse ekran görüntüsü almaya bakın.

İyi forunlar.

Geri
Yukarı