Monitörde karartı

Var. Bilgisayarı televizyona bağla. Olmadı işlemcine dahili grafik kartı varsa ekran kartını çıkarıp deneyebilirsin. Maalesef sistemini paylaşmadığın için bir şey diyemiyorum yazdıklarımla alakalı.

Vallahi reis televizyon serviste ekran kartını sökmekten de pek anlamıyorum maalesef hasar veririm diye korkuyorum ve şimdi internet kafeciye götüreyim diyeceğim buradakiler Full kazıkçı bir ara sadece RAM takdırdım 50₺aldı benden şimdi buna da 100₺ falan der açıp kontrol etmek için.

Vallahi reis televizyon serviste ekran kartını sökmekten de pek anlamıyorum maalesef hasar veririm diye korkuyorum ve şimdi internet kafeciye götüreyim diyeceğim buradakiler Full kazıkçı bir ara sadece RAM takdırdım 50₺aldı benden şimdi buna da 100₺ falan der açıp kontrol etmek için.
Ekran kartını çıkarmaktan kolay bir şey yok. Korkmanıza da gerek yok fakat hala işlemcinizin modelini söylemediniz. Galiba sistem bilgisinden falan çok anlamıyorsunuz.

Ekran kartını çıkarmaktan kolay bir şey yok. Korkmanıza da gerek yok fakat hala işlemcinizin modelini söylemediniz. Galiba sistem bilgisinden falan çok anlamıyorsunuz.
sistemim çöp reis ondan söyleme gereği duymadım İntel Core Duo E7400 2.80 GHZ işlemci. ekran kartı AMD RADEON HD GRAPHICS 6790 anakart ASUS - P5KPL-AM EPU, RAM DDR2 (2x2)toplam 4 gb çalışma frekansı 333 mhz hız

Nek olarak mönitor sorunu gibi duruyor, anlamanın ise en kolay yolu mönitorun bilgisayara giden kablosunu sökün ve mönitor tuşlarına basarak menüdeyken sorun olup olmadığına bakabilirsiniz.

Nek olarak mönitor sorunu gibi duruyor, anlamanın ise en kolay yolu mönitorun bilgisayara giden kablosunu sökün ve mönitor tuşlarına basarak menüdeyken sorun olup olmadığına bakabilirsiniz.
hocam Allah razı olsun senden , daha önce akıl ettim denedim olmamıştı siz diyince bir tekrar deniyim belki ilk denemede düzgün basmamışımdır monitörde ki tuşa dedim ve gidip monitörün kasa ile bağlantısını kestim ,5-6 tane tuş var monitörün üzerinde ilkbaşta hiçbiri menüye gitmiyordu bir kaç kere rastgele tuşlara bastım ardından kısa süreliğinide olsa 2-3 kere bir ekran gelip gitti menü kısmı mı bilmiyorum ama aynı lekeler vardı dediğiniz gibi monitörden kaynaklıymış. Çok sağolun.

Yeni konular

Geri
Yukarı