Çözüldü Monitörde karıncalanmalar oluşuyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Harameyn Alamut

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. Bilgisayarımda dün hiçbir sorun yoktu fakat bugün bilgisayarımda karıncalanmalar oluştu. Sebebi nedir? Çözümü nedir? Yok mu bir çare?

Çözüm
Hocam kabloda bir sıkıntı olabilir veya ekran kartına yeterli güç gitmediği için olabilir ama şu anlık kabloyu değiştirmeniz gerek deneme amaçlı.

Peki denerim duruma göre sizi bilgilendireceğim.
Hocam kabloda bir sıkıntı olabilir veya ekran kartına yeterli güç gitmediği için olabilir ama şu anlık kabloyu değiştirmeniz gerek deneme amaçlı.

Merhabalar. Çok saçma bir şekilde yemek sipariş ettim geldim ve monitörde bir sorun kalmadığını fark ettim 😀 tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Peki denerim duruma göre sizi bilgilendireceğim.

Merhabalar. Çok saçma bir şekilde yemek sipariş ettim geldim ve monitörde bir sorun kalmadığını fark ettim 😀 tavsiyeleriniz için teşekkürler.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı