Monitörde "No Cable Connected" Hatası

synhd15

Hectopat
Daha fazla  
Bu hafta topladığım PC'ye yeni nesil ekran kartları çıkmaya devam ettiği için almadım. Şuan onboard ekran kartını kullanıyorum. Anakartın girişlerine taktığım DVI ve HDMI kablolarla denememe rağmen "No Cable Connected" Hatası alıyorum, yani görüntü gelmiyor. Tüm kabloları gözden geçirdim, Ram'i çıkarıp taktım ve şimdi BIOS pilini çıkardım bekliyorum.

Sistemin bileşenleri:

Msi B150M Bazooka anakart
Intel i5-6400 işlemci
Kingston 8GB DDR4 2133MHz ram
Corsair VS serisi 650w 80+ psu
WD 1TB 7200rpm 64mb önbellek hdd
BenQ RL2240HE monitör

Anakartın fotoğrafını buraya koymak isterdim fakat mobilden giriyorum.

Teşekkürler.

bendede öyle bir hata olmuştu sonra bilgisayarcı çağırdık bunun işi uzun dedi 2ay sonra geldi ekran kartı ve ram yanmış dedi sende bu işi bilen birine göstersen iyi olacak sanırım

bendede öyle bir hata olmuştu sonra bilgisayarcı çağırdık bunun işi uzun dedi 2ay sonra geldi ekran kartı ve ram yanmış dedi sende bu işi bilen birine göstersen iyi olacak sanırım
Adamın bilgisayarı taze öyle bir sıkıntı olucağını sanmam. Kablosu bozuk olabilir. Bi kabloları kontrol et tam oturmuş mu?

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı