Monitörde ölü piksel gibi çizgi var

Talerz

Hectopat
Selam arkadaşlar, monitörümde hiçbir sorun yoktu fakat 1 haftadır ölü pixel gibi bir şey var tam olarak ben de anlamadım çünkü daha çok ölü pixel değil de sanki tükenmez kalemle çizik atılmış gibi. Neden kaynaklanıyor olabilir garantiye yollasam hallederler mi?

WhatsApp Image 2022-10-16 at 14.47.22.jpeg

Selam arkadaşlar, monitörümde hiçbir sorun yoktu fakat 1 haftadır ölü pixel gibi bir şey var tam olarak ben de anlamadım çünkü daha çok ölü pixel değil de sanki tükenmez kalemle çizik atılmış gibi. Neden kaynaklanıyor olabilir garantiye yollasam hallederler mi?

Eki Görüntüle 1545614

En son asis servisinden panel değişimi yaptık dedikleri monitör gibi kuş sıçmış gibi panelde çizik vardı benim hatam olmadan aynı ona benziyor tabii ki benim kat kat daha büyüktü.

Ölü piksele benzemiyor ama ne olduğunuda bilemedim.

Servise bu resmi gönderin ve ; durup dururken oldu ekranda böyle birşey fark ettim. Gibi şeyler yazın suçu size almasınlar. Size yol gösteriler. Bende yaşamıştım bunu geçti sonra ama benimki 10 yıllık asus monitör.

Kalem sürmüş olmayasın yanlışlıkla?

Yok hocam mümkün değil :)

Servise bu resmi gönderin ve; durup dururken oldu ekranda böyle bir şey fark ettim. Gibi şeyler yazın suçu size almasınlar. Size yol gösteriler. Bende yaşamıştım bunu geçti sonra ama benimki 10 yıllık ASUS monitör.

Tamamdır yollayacağım, bende de daha önce ölü pixel oluşmuştu kendi kendine geçmişti fakat bu ilginç bir şey anlamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı