Monitörde sürekli "Otomatik Ayar" çıkıyor

BLueViper

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba Technopat üyeleri,

Neredeyse 2 aydır bu sorun beni bitirdi sürekli ekranda otomatik ayar çıkıyor. değişik zamanlarda 10-15 saniye, 30-40 saniyede bir çıkıyor bazan monitördeki tuşlar da kullanılamıyor bunu kapatma yöntemi var mı? yada herhangi bir çözümü var mı?

Aynı sorunu bende yaşadım. Monitörü söktüm ve menü tuşlarının karta bağlı olan kabloyu çıkardım ve o şekilde güç verdim.
Sonra güçten çekip orijinal haline getirdim. 2 gündür bir sıkıntı çıkarmadı.

Tecrübeniz var ise dediğim yolu deneyebilirsiniz. Monitörü sökün ve tuşların karta bağlı olduğu kabloyu söküp monitöre güç verin. Daha sonra güçten çekin. Aynı şekilde ilk haline getirin. Sorun bende bu şekilde çözüldü. Denemekten zarar gelmez size kalmış. İyi sosyaller.

Tecrübeniz var ise dediğim yolu deneyebilirsiniz. Monitörü sökün ve tuşların karta bağlı olduğu kabloyu söküp monitöre güç verin. Daha sonra güçten çekin. Aynı şekilde ilk haline getirin. Sorun bende bu şekilde çözüldü. Denemekten zarar gelmez size kalmış. İyi sosyaller.
hemen deniyorum ardından cevap vercem

hemen deniyorum ardından cevap vercem
monitörü çıkaramadım ki

Lütfen yardım edin sorun halen devam ediyor monitörü de açtım gene aynı ekran kartında sorun olacağını pek sanmıyorum fps oranında oynama olmuyor kabloda sıkıntı olabilir mi acaba?

Konu hakkında bana yardımcı olacak kimse yok mu sorunun kaynağını bulamadım bulsam hemen düzelteceğim ama yardımcı olmanız gerek daha önceden başına gelen olmadı mı

2020deyim aynı sorunu yaşıyorum daha monitörü alalı 1 ay oldu fakat 30-40 saniyede bir çıkıyor oyun oynayamıyorum bişey yapamıyorum çok rahatsız etti bi çözümü olan varsa yazsın lütfen

Geri
Yukarı