Monitördeki kirler nasıl temizlenmeli?

Hocam bende bu var gayet iyi.

Hocam yorumların çoğu kötü.
Örnek olarak "ekranı hep yağlı yağlı yaptı monitör IPS ekran 240 Hz çamur etti ASUS marka monitör bir türlü lekeyi çıkaramıyorum arkadaş bende ki fıs fıs mı bozuk bu kadar iyi yoruma güvenip aldım aldığım günden beri canımı sıktı 2 kere kullandım ikisinde de yağ lekesi gibi oldu monitör çıkmıyor ekrana direk te sıkmadım napmak lazım zarar verdi monitöre bilemedim kesinlikle tavsiye etmiyorum IPS monitör için sıfır puan"

İslak mentil ile sil geç :D

Gecmiyor hocam alkollü bezle bile denedim.

Islak mendil hocam, bebek poposu gibi yapıyor monitörü.

Hocam yorumların çoğu kötü.
Örnek olarak "ekranı hep yağlı yağlı yaptı monitör IPS ekran 240 Hz çamur etti ASUS marka monitör bir türlü lekeyi çıkaramıyorum arkadaş bende ki fıs fıs mı bozuk bu kadar iyi yoruma güvenip aldım aldığım günden beri canımı sıktı 2 kere kullandım ikisinde de yağ lekesi gibi oldu monitör çıkmıyor ekrana direk te sıkmadım napmak lazım zarar verdi monitöre bilemedim kesinlikle tavsiye etmiyorum IPS monitör için sıfır puan"

Gecmiyor hocam alkollü bezle bile denedim.
Hocam monitörün başında sigara içmeyiniz, akabinde odada ıslak mendille beraber hiçbir şekilde problem yaşamazsınız.
Camsil gayet idealdir, arkadaşın bahsettiği gibi renkli renkli ucuz fiyattan satılan mikrofiber bezler ile de silebilirsiniz.

Geri
Yukarı