Monitördeki pikselin ölü mü sıkışmış mı olduğu nasıl anlaşılır?

Evil Belief

Kilopat
Makaleler
4
1657523272264.jpeg

Ölüyse düzelmez diye biliyorum ama sıkışmışsa düzelir mi?

Ölü pixel siyah oluyor sıkışmış olanlarsa farklı renklerde. Emin değilim ama bana mavi gibi geldi resimdeki(gerçekte nasıldır bilemem) Muhtemelen sıkışmış pixel.

Ölü pixel düzeltme videoları genelde sıkışmış pixeller için işe yarıyor. Hiç tecrübe etmedim ama güvenilir bir düzeltme işlemini deneyebilirsiniz.

Ölü pixel siyah oluyor sıkışmış olanlarsa farklı renklerde. Emin değilim ama bana mavi gibi geldi resimdeki(gerçekte nasıldır bilemem) Muhtemelen sıkışmış pixel.

Ölü pixel düzeltme videoları genelde sıkışmış pixeller için işe yarıyor. Hiç tecrübe etmedim ama güvenilir bir düzeltme işlemini deneyebilirsiniz.
Teşekkürler :) YouTube'da o tarz videolar var, 1 saat açık bırakayım bakalım umarım işe yarar.

1 saat açtım düzelmedi muhtemelen düzelmez bu, zaten köşede kalıyor problem değil.

Son düzenleme:
Teşekkürler :) YouTube'da o tarz videolar var, 1 saat açık bırakayım bakalım umarım işe yarar.
Hocam işe yaramasa bile garanti varsa direkt değişim alabiliyorsunuz diye biliyorum sıkışmış piksel için.

Ah. Düzelmemiş. Aslında fotoğraftan Büyük görünüyor ama küçük olsa gerek. Çoğu zaman fark etmeden kullanırsınız bence köşede olduğu için.

Geri
Yukarı