Monitördeki Vision Engine özelliği nedir?

Soaker

Centipat
Daha fazla  
Monitör
DELL G3223D
Monitörümde Vision Engine adında bir özellik var ve açık halde geldi. Kapatınca gözle görülür bir değişiklik olmadığı için ne olduğunu merak ettim. Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.

Bendede bu monitör var, firmwire update nasıl yapılıyor biliyormusunuz? Mavi led kapatmak için lazım. Bu arada bende bu özelliği anlayamadım ne olduğunu.

Bendede bu monitör var, firmwire update nasıl yapılıyor biliyormusunuz? Mavi led kapatmak için lazım. Bu arada bende bu özelliği anlayamadım ne olduğunu.
Malesef henüz bilmiyorum. Monitör bu gün geldi inceliyorum hala.

Son düzenleme:
Monitörümde Vision Engine adında bir özellik var ve açık halde geldi. Kapatınca gözle görülür bir değişiklik olmadığı için ne olduğunu merak ettim. Bilen varsa yardımcı olursa sevinirim.
Sorunun cevabı.

Vision Engine, beş görüntü dahil olmak üzere farklı oyun sahnelerindeki görsel öğeleri
geliştirebilen özel bir görüntü motoru tasarımına sahiptir: Night vision (Gece
görüşü), Clear vision (Net görüş), Bino vision (Bino görüşü), Chroma vision
(Chroma görüşü) ya da Crosshair (Artı işareti) motorları arasından seçim
yapabilirsiniz. Bunları ayarlamak için OSD veya Dell Display Manager’ı kullanarak
tetikleyebilir veya Kısayol tuşundan tetikleyebilirsin.
https://dl.dell.com/content/manual73490017-dell-g3223d-monitor-kullanıcı-kılavuzu.pdf?language=tr-tr 56. sayfa.

Geri
Yukarı