Monitöre ekran gelmiyor

maraz1278912

Yoctopat
Daha fazla  
Islemciye macun surup taktim monitore ekran gelmiyor. PIN'i kirilmis olabilir mi?

Fotografı bu sekilde.

Dosya Ekleri

• 20221007_185309.jpg
    20221007_185309.jpg
    96,7 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayar açılırken normalde bip tarzı ses çıkarması gerekir ardından açılır. Sizde o ses çıkıyor mu? Fazla da sürmüş olabilirsiniz macunu.

Kardeşim ben turkiyedeydim gelmeden bir gun once islemciyi macunladim kasayi temizledim ve kibrisa getirdim ama cok ozenli bir sekilde getirdim burada taktim ekrana goruntu gelmiyor. Sadece islemciyi yerinden oynattim yani.

Yo çıkmıyor.

Sök tak işlemlerinde genelde hep yanlış bağlantılardan tekrar açılmama durumu oluyor eskisi gibi ve doğru taktığınıza emin olun.

İslemsi sogutucusunun kenarlari biraz sorunlu onu takarken islemciye veya yuvaya zarar vermis olabilir miyim fotografi kontrol ettiniz mi?

İşlemci bölümünde arkadaşların da dediği gibi Intel de pinler anakartta oradan şüpheleniyorsanız anakart işlemci yuvasını çekip atabilirseniz inceleyebiliriz.

İşlemci bölümünde arkadaşların da dediği gibi Intel de pinler anakartta oradan şüpheleniyorsanız anakart işlemci yuvasını çekip atabilirseniz inceleyebiliriz.
Suan dışarıya çıktım da ben korktum yani islemci pini kirildiysa 3000 tl olmus benim islemci i5 10400f eger anakarttaki pinler kirildiysa veya zarar gorduyse anakart almam yeterli olur dimi cok pahali degil cunku islemciye gore ?

Geri
Yukarı