Monitöre gelen saliselik beyaz çizgiler nedir?

• Konuyu başlatan Noe
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 416
O sorun icin konuyu acanda genelde Excalibur oluyor. Konudan sikilip iyi bir şey tavsiye edende öneren kisi oluyor.

Hocam en gıcığı (@SadeceYiğit için söylemiyorum) belki de evinde 2000'den kalma monitörü olan adam, monitörler hakkında 1 gram bilgisi olmayan, internete bir şeyler yazıp 1 tane iyi yorum okuyup başka bir şey yapmadan bunu alın. Şeklinde yazıp konuyu salanlar beni sinir ediyor. Bu sadece monitör için değil genel olarak söylüyorum.

6000tl bandında 240hz alıp memnun olmak biraz flipcoin zaten.Keşke teknik bilgilere dayalı,nizami bir şekilde yapılsa şu tartışmalar...
Keşke hocam...

Hocam en gıcığı (@SadeceYiğit için söylemiyorum) belki de evinde 2000'den kalma monitörü olan adam, monitörler hakkında 1 gram bilgisi olmayan, internete bir şeyler yazıp 1 tane iyi yorum okuyup başka bir şey yapmadan bunu alın. Şeklinde yazıp konuyu salanlar beni sinir ediyor. Bu sadece monitör için değil genel olarak söylüyorum.

Keşke hocam...
Evimde gerçekten de eski bir monitör var evet. Samsungun eski 60 Hz bir monitörünü kullanıyorum. İnsanların eski monitör kullanması onların piyasayı bilmediği anlamına gelmez. Ne yapsın bu insanlar? Monitör önermek için tüm monitörleri kullanmaları mi gerekir?

Evimde gerçekten de eski bir monitör var evet. Samsung'un eski 60 Hz bir monitörünü kullanıyorum. İnsanların eski monitör kullanması onların piyasayı bilmediği anlamına gelmez. Ne yapsın bu insanlar? Monitör önermek için tüm monitörleri kullanmaları mi gerekir?

Hayır öyle bir şey söylemedim fakat kullanıcı yorumu daha güvenilir benim gözümde.

Hayır öyle bir şey söylemedim fakat kullanıcı yorumu daha güvenilir benim gözümde.
Tabii ki öyle. Sorun o değil zaten. Bazı kullanıcılar kullandıkları ürünü düzgün kullanmadığı için çamur atabiliyor veya aldığı mouse veya klavye gibi ürünlerden çok fazla anlamadığı için kullandığı ürünün iyi olduğunu sanabiliyor.

Tabii ki öyle. Sorun o değil zaten. Bazı kullanıcılar kullandıkları ürünü düzgün kullanmadığı için çamur atabiliyor veya aldığı mouse veya klavye gibi ürünlerden çok fazla anlamadığı için kullandığı ürünün iyi olduğunu sanabiliyor.

Evet çok doğru söylüyorsunuz bende G3 yüzünden G4'e çok ön yargılıydım ama 1 tane kötü yorumunu görmedim kullanan herkes memnundu fakat forumda kullanmayıp çöp diyen bir sürü insan vardı bu bile sinir bozucu benim için.

Odyssey serisi çöp diyip Odyssey serisi bir monitör önermiş siniz hocam.

Odyssey serisi çöp diyip Odyssey serisi bir monitör önermiş siniz hocam.
Screenshot_1.png

Odyssey serisi çöp deyip Odyssey serisi bir monitör önermiş siniz hocam.

Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Komik olan ne hocam?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı