Monitöre görüntü gelmiyor

MuhammedSARI

Decapat
Sistem:
  • AMD Ryzen 3600X + stok fan
  • B450 GAMING Plus Max
  • G.Skill 2x8 GB 3200MHz riphawsv Dual kit
  • ASUS RX590 8 GB GDDR5
  • Seasonic 650 FX Gold tam modüler
Montaj düzgün bir şekilde yapılmıştır. RAM'leri de anakartın sitesinden kontrol ettim, destekliyor. Debug LED sorunsuz bir şekilde yandıktan sonra sönüyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem:
  • AMD Ryzen 3600X + stok fan
  • B450 GAMING Plus Max
  • G.Skill 2x8 GB 3200MHz riphawsv Dual kit
  • ASUS RX590 8 GB GDDR5
  • Seasonic 650 FX Gold tam modüler
Montaj düzgün bir şekilde yapılmıştır. RAM'leri de anakartın sitesinden kontrol ettim, destekliyor. Debug LED sorunsuz bir şekilde yandıktan sonra sönüyor.
Hocam Görüntü kablosu büyük ihtimalle sorunlu. Başka bir HDMI kablo ile deneyin hocam.

Ekran kartını çıkarıp görüntü kablosunu onboard karta bağlayıp dener misiniz görüntü alıp alamadığınızı,bir fikir edinebiliriz böylece.

Eğer hala alamıyorsanız sorun anakartta olabilir. Alabiliyorsanız ekran kartındadır.

Görüntü kablosu büyük ihtimalle.
Samsung CRG50 monitör var elimde. HDMI girişi kullanarak bağlanmaktayım. Ekran kartının arkasındaki giriş.
Ekran kartını çıkarıp görüntü kablosunu onboard karta bağlayıp dener misiniz görüntü alıp alamadığınızı,bir fikir edinebiliriz böylece.

Eğer hala alamıyorsanız sorun anakartta olabilir. Alabiliyorsanız ekran kartındadır.
malesef alamıyorum. ürünler sıfır ayrıca.

Samsung CRG50 monitör var elimde. HDMI girişi kullanarak bağlanmaktayım. Ekran kartının arkasındaki giriş.

malesef alamıyorum. ürünler sıfır ayrıca.
Sıfır olsa bile anakartta sorun olabilir önceden başıma gelmiş bir şey. Onun dışında @Uykular Haram Oldu Bana. 'nın dediği gibi görüntü kablosu da olabilir.

Biraz saçma bir soru olabilir ama sistemde HDD ve ya SSD takılı değil mi?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı