Monitöre lehim nasıl atılır?

Revengest

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir tane monitörümde beyaz ekran hatası var. Şu videodaki aynı monitör.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lehimi nasıl yapacağımı pek anlamadım. Biraz anlatabilir misiniz?

Lehim yapmak el alışkanlığı olmayan birisi için zor iştir. Bir teknik servise götürmenizi öneririm. Daha kötü hale gelebilir.

Babam zaten bilgisayarcı fakat kendim uğraşmak istedim nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorum birçok monitörümde bu hata var kendim öğrenirsem iyi olur.

Babam zaten bilgisayarcı fakat kendim uğraşmak istedim nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorum birçok monitörümde bu hata var kendim öğrenirsem iyi olur.
Monitöre lehim nasıl atılır değil Lehim işlemleri nasıl yapılır ve dahası elektronik elektrik devre / devre elamanları ..

Havyan var mı ampermetren var mı devre elemanı için parça var mı yok spesifik bir şey değilse de sırf lehim için bile pastasından tut da özel alaşım falan bazı zibilyon tane şeyler temin edicen

Monitöre lehim nasıl atılır sorusunu sormak çok abes bir şey

Monitöre lehim nasıl atılır değil Lehim işlemleri nasıl yapılır ve dahası elektronik elektrik devre / devre elamanları ..

Havyan var mı ampermetren var mı devre elemanı için parça var mı yok spesifik bir şey değilse de sırf lehim için bile pastasından tut da özel alaşım falan bazı zibilyon tane şeyler temin edicen

Monitöre lehim nasıl atılır sorusunu sormak çok abes bir şey
havyam var videodaki adam havya kullanıyor sadece ondan sordum ayrıca başlığı moderatör düzenlemiş

Geri
Yukarı