Monitöre mouse bağlanır mı?

Yaqiz

Decapat
Kasa sol altta kaldığı için Wireless fareyi şarjı bittiğinde kablolu kullanmak istersem solda kalır, yetişmez/kullanamam. monitördeki USB portlarına bağlasam ne gibi durumlarla karşılaşırım? Gecikme yaşar mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasa sol altta kaldığı için Wireless fareyi şarjı bittiğinde kablolu kullanmak istersem solda kalır, yetişmez/kullanamam. monitördeki USB portlarına bağlasam ne gibi durumlarla karşılaşırım? Gecikme yaşar mıyım?

Monitör destekliyorsa olur ama genelde bu TV'lerde olur, PC'lerde anakart bu işlevi soketleri ile çözer, denemekte fayda var ama düşük akım olan tarafa takın 1A olsun Max. Ayrıca monitörün chipseti görecek mi bakalım.

Monitör üzerinde ki USB portları KVM destekli olmalı. Aksi taktirde çevre birimi işlev görmüyor. Bazı monitör USB çıkışları şarj ve hızlı şarj amaçlı çünkü.

Hızlı şarj olduğunu zannetmiyorum monitörlerde min enerji kullanımı için 2A ile sınırlandırılır genel olarak. 1A ve 2A olmadı bir de 0.5A olur bunada çevre birimleri bağlanır.

Hızlı şarj olduğunu zannetmiyorum monitörlerdemin enerji kullanımı için 2A ile sınırlandırılır genel olarak. 1A ve 2A olmadı bir de 0.5A olur bunada çevre birimleri bağlanır.

Dostum örnek olarak sunuyorum.
Dell UltraSharp U4021QW Monitör Bak bu monitörün USB biriminin özelliği. Bir bataraya kadar hızlı mıdır? Elbette değil. Fakat hızlı. Yok demiyelim. 👍

1679040948230.png

AOC 24G2U modele sahibim onun üzerinde bir USB çoklayıcı var hiçbir şekilde gecikme yaşamadan kullanabiliyorum.

Geri
Yukarı