Çözüldü Monitöre OC yaparken 60Hz 30'a düştü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Ekran yok ekran yazı gözükmüyor en üst boş sadece.

Tamam gosterin hocam.

Yok sıkıntı olmaz hocam maximum 4 saat beklerim :D annem gorurse fena yerim yani!
Çektim hocam videoyu kusura bakmayın sanal makine çok yavaştı nedense

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
@FORGEGİREMEYEN

Hocam ekranınız bozulmadı öncelikle bunu bilin ve sakin olun. :)

Power tuşuna basılı tutup Hard shutdown yani sistemi kapatma yapmak zorundasınız. Sistemi tekrar açın bir ihtimal düzelme durumu olabilir.

Ama önce bunu deneyin:

Ekranın gözüken yerlerine sağ tıklayıp görüntü ayarlarını açın ve biraz körlemesine de olsa görebildiğiniz kadar iyi görmeye çalışarak tazelemeyi düşürün.

@FORGEGİREMEYEN

Power tuşuna basılı tutup Hard shutdown yani sistemi kapatma yapmak zorundasınız. Sistemi tekrar açın bir ihtimal düzelme durumu olabilir.

Ama önce bunu deneyin:

Ekranın gözüken yerlerine sağ tıklayıp görüntü ayarlarını açın ve biraz körlemesine de olsa görebildiğiniz kadar iyi görmeye çalışarak tazelemeyi düşürün.
Hoca solunda onu nasılsın yapacağım? İletişim kurabileceğimiz bir yer varmıdır? Örnek: dc,yt

@FORGEGİREMEYEN

Ama önce bunu deneyin:

Hocam saolun ama pek anlamadım iletişim kurabileceğimiz bir yer varmıdır?

Hoca solunda onu nasılsın yapacağım? İletişim kurabileceğimiz bir yer varmıdır? Örnek: dc,yt

Hocam saolun ama pek anlamadım iletişim kurabileceğimiz bir yer varmıdır?

Hocam DC kullanmıyorum.

Ancak bir arkadaşınıza erişim izni verip sizin bilgisayara bağlanabilir. Uzaktan düzeltebilir diye aklıma geldi...

Hatta elinizde telefon/tablet varsa kendiniz de yapabilirsiniz.

Yeniden başlatamıyorum ekran bu şekilde:

Eki Görüntüle 1434000

Monitör değil laptop. Bilgisayarcıya göstersem yapabilir mi?
Kasayı 3-4 kere açılışta kapatıp açın ve
Windows Kurtarma Ortamı’nda bir seçenek ekranı belirleyin.

Bu ekran geliyor mu, geliyorsa nasıl? Bize resmini atın.

Kasayı 3-4 kere açılışta kapatıp açın ve
Windows Kurtarma Ortamı’nda bir seçenek ekranı belirleyin.

Bu ekran geliyor mu, geliyorsa nasıl? Bize resmini atın.
Hoca ilk attïğım bilgisayar fotoğrafına bakın. Zaten sadece ekran yok mesela windowsu açarken f2 falan oluyor sadece ekran donuyor mouse imlecinin hareket getirince gg oluyor pc kapanınca 30sn de kapanıyor. Mahalle bilgisayar dışına göstersem halledebilirmi?

Laptop'ta da yapabilirsiniz. Başlık mönitör olunca kafa gitti benim.
Ben monitör değil laptop yazdım ama değiştirmişler

Hoca ilk attïğım bilgisayar fotoğrafına bakın. Zaten sadece ekran yok mesela windowsu açarken f2 falan oluyor sadece ekran donuyor mouse imlecinin hareket getirince gg oluyor pc kapanınca 30sn de kapanıyor. Mahalle bilgisayar dışına göstersem halledebilirmi?
Windows'a girmeden önce de öyleyse panel değişir. Windows'a girince öyle oluyorsa sen de halledersin.

Yeni konular

Geri
Yukarı