Çözüldü Monitöre OC yaparken 60Hz 30'a düştü

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Ekran yok ekran yazı gözükmüyor en üst boş sadece.

Tamam gosterin hocam.

Yok sıkıntı olmaz hocam maximum 4 saat beklerim :D annem gorurse fena yerim yani!
Çektim hocam videoyu kusura bakmayın sanal makine çok yavaştı nedense

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ekranı herhalde Hz yükselteceğim derken yakmışsınız.

Yok hocam azalttım laptop 60 Hz ben 65 yaparken 35 yaptım

Sonra yeniden başlatınca...

Harici bir monitör bağlayıp bütün ayarları sıfırlayın. Ne yaptıysanız geri alıp deneyin.

Yok hocam azalttım laptop 60 Hz ben 65 yaparken 35 yaptım.

Sonra yeniden başlatınca...

Windows'u açmadan önce de böyle mi ekran eğer değilse güvenli moddan DDU ile sürücüleri silmeyi deneyebilirsiniz.

Harici bir monitör bağlayıp bütün ayarları sıfırlayın. Ne yaptıysanız geri alıp deneyin.
Hocam laptop yazdım monitör kasa falan hiçbirşeyim yok.

Windows'u açmadan önce de böyle mi ekran eğer değilse güvenli moddan DDU ile sürücüleri silmeyi deneyebilirsiniz.
Hocam gram bilgim yok onu nasılsın yapıcam? Vallahi bilmiyom

4 yıldır laptop kullanıyorum şuanda rezil oldum ya. Pişmanım neden bilgisayar kullanmayı bilmiyorum diye.

Hocam laptop yazdım monitör kasa falan hiçbirşeyim yok.

Hocam gram bilgim yok onu nasılsın yapacağım? Vallahi bilmiyorum.

4 yıldır laptop kullanıyorum şu anda rezil oldum ya. Pişmanım neden bilgisayar kullanmayı bilmiyorum diye.

Hocam merak etmeyin bilgisayarı açarken ekranda bozukluk var mı bir bakın. Bilgisayarı yeniden başlatın açılış tarafında ekran görüntüsü atın.

Yeni konular

Geri
Yukarı