Monitöre overclock yapmak

960p'de sadece 60 Hz veriyor, ben bunu 75'e OC yapmak istiyorum yazıyor, okuduğunuzu anlıyor musunuz?
''O.C değil aslında çözünürlük düşürme yapıyorsunuz monitör Max kaç Hz hangi çözünürlükte verebiliyorsa onu seçiyorsun.'' Bu yazıyı siz peki okuyabiliyor musunuz, veya söylediğim yöntemin ne olduğunu bilmeden mi yorum yapıyorsunuz?

960P'de sadece 60 Hz veriyor, ben bunu 75'e OC yapmak istiyorum yazıyor, okuduğunuzu anlıyor musunuz?

Arkadaşlar benim normalde 60 Hz çözünürlük düşürünce 75 Hz olanlardan değil.
Normali 75 Hz düşük çözünürlüklerde de var ama sadece 1280x960'da 75 Hz yok.

Son düzenleyen: Moderatör:
''O.C değil aslında çözünürlük düşürme yapıyorsunuz monitör Max kaç Hz hangi çözünürlükte verebiliyorsa onu seçiyorsun.'' Bu yazıyı siz peki okuyabiliyor musunuz, veya söylediğim yöntemin ne olduğunu bilmeden mi yorum yapıyorsunuz?
Gerçekten anlama problemin var. Arkadaş zaten çözünürlüğü düşürmüş ve 75 değil 60 alıyor o çözünürlükte. Bunu 75'e OC yapmak istiyor. Hala çözünürlük düşürme diye tutturuyorsun. Adam zaten çözünürlük düşürmüş.

''O.C değil aslında çözünürlük düşürme yapıyorsunuz monitör Max kaç Hz hangi çözünürlükte verebiliyorsa onu seçiyorsun." bu yazıyı siz peki okuyabiliyor musunuz, veya söylediğim yöntemin ne olduğunu bilmeden mi yorum yapıyorsunuz?

Peki mesela benim monitörüm 75 Hz ve ben 90'a ya da 85 OC ettim bir süre sonra bozulma olmaz mı veya ısınma? Benim diğer sorum ise düşük çözünürlüğümde 75 Hz yok monitörümün 75 Hz olmasına rağmen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim eski mönitörüm vardı 1920x1080'de 60 Hz veriyordu 1280x960 yapınca 75 Hz çıkıyordu demek ki sizinkisi karşılamıyor.

O kısmı ben anladım zaten. Arkadaş anlamamış.

Ekran kartın Nvidia mı? Ona göre nasıl yapacağını anlatabilirim.

Gerçekten anlama problemin var. Arkadaş zaten çözünürlüğü düşürmüş ve 75 değil 60 alıyor o çözünürlükte. Bunu 75'e OC yapmak istiyor. Hala çözünürlük düşürme diye tutturuyorsun. Adam zaten çözünürlük düşürmüş.
Hocam bana laf yetiştirmeyin konu ile alakalı fikriniz varsa arkadaşa yardım edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı