Monitörsuz bilgisayar uzaktan erişim

JunkiesMage

Hectopat
Daha fazla  
Selam,
İki tane kasa, bir adet monitörüm var. Monitörüm olmayan bilgisayara anydesk & TeamViewer gibi uygulamalarla bağlanmaya çalıştığımda Anydesk'te "resim verileri bekleniyor lütfen bekleyin" uyarısıyla karşılaşıyorum ve bağlanamıyorum. Sadece TeamViewer ile bağlantı kurabiliyorum.

Sorunuma gelecek olursak TeamViewer ile bağlanıp oyunlara tıkladığım zaman siyah ekranda kalıyor, anlamsız bir şekilde hiçbir şekilde oyunları açamıyorum. Bilgisayarda i3 7100 işlemci 1050 Ti var. Yardımlarınızı bekliyorum.

Son düzenleme:
Bir tane HDMI direnç (Dummy Plug) alman lazım. Bilgisayara monitör takılıymış gibi göstermen gerekiyor.

Emin olmamakla beraber bir dönüştürücü takarsan da aynı işi yapabilir.

Son düzenleme:
Sürekli olarak bağlanmam gerekiyor ve bu işlemi manuel olarak yapmak beni gerçekten yorar.
Bir dönüştürücü tak kasanın arkasına hatırladığım kadarıyla işe yarıyordu.

Ama sana tavsiyem bu şekilde uzaktan bağlantı ile oyun oynamaya çalışma. Monitöründe ekstra port yok mu?

Varsa iki PC'yi de bağla monitörün kaynak değiştiricisinden değiştirirsin. Klavye mouse için de aşağıdaki gibi bir switch al. Ben aldım kullanıyorum.

Ekstra port yoksa onun için de bir HDMI veya VGA switch alabilirsin.

Bir dönüştürücü tak kasanın arkasına hatırladığım kadarıyla işe yarıyordu.

Ama sana tavsiyem bu şekilde uzaktan bağlantı ile oyun oynamaya çalışma. Monitöründe ekstra port yok mu?

Varsa iki PC'yi de bağla monitörün kaynak değiştiricisinden değiştirirsin. Klavye mouse için de aşağıdaki gibi bir switch al. Ben aldım kullanıyorum.

Ekstra port yoksa onun için de bir HDMI veya VGA switch alabilirsin.
Dönüştürücü linki paylaşabilir misiniz?

Dönüştürücü linki paylaşabilir misiniz?
İnternette gereksiz fiyatlar var. 25 TL falan en ucuzu. Bir tane bilgisayarcıdan en ucuzunu al eğer sadece monitör varmış gibi göstermek için kullanacaksan. Yoksa nispeten kaliteli bir şey istersen.

Geri
Yukarı