Çözüldü Monitörü 2K'den 1080P'ye çekince görüntü kalitesi bozuluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Bir yerde okuduklarınızla hareket etmeyin öyle bir durum söz konusu bile değil 1080 yaparsan monitör daha çok zarar görür oranlamayla uğraştığı için ve kullanım ömrü kısalır default 2K olarak üretilmiş.

@CS Relboron Çokmu komik hocam PC'nin ömrünü düşünmek?
Düşündüğünüz şeye ben değil sosyaldeki çoğu insan gülüp geçer, size bilgisayarınızın ömrünü düşündüğünüz için gülücük atmadım,2k da ömrü azalır dendiğine gülücük attım.Size doğru olan şeyi söylüyoruz üstüne birde yorumuma beğenmedi atıyorsunuz ben gülme attım diye, bu kafayla birşey öğrenemezsiniz daha çok kayıp yaşarsınız. Yazık. 1080pde kullanın, ömrü uzar bilgisayarınızın.

Düşündüğünüz şeye ben değil sosyaldeki çoğu insan gülüp geçer, size doğru olan şeyi söylüyoruz üstüne bir de yorumuma beğenmedi atıyorsunuz ben gülme attım diye, bu kafayla bir şey öğrenemezsiniz daha çok kayıp yaşarsınız. Yazık. 1080P'de kullanın, ömrü uzar bilgisayarınızın.

Hocam cahiliz diye de her şeye gülmek zorunda mısınız :D
Forum neden var o zaman?

Gülünecek birşey yok arkadaş merak etmiş konu açmış belki bu konularda bilgisi olamayabilir, insanlar ne konular açıyor, rgb değiştirmeyi bile bilmeyen insanlar var yani bu konuda alaycı tavrınızı yakıştıramadım.

Bir yerde okuduklarınızla hareket etmeyin öyle bir durum söz konusu bile değil 1080 yaparsan monitör daha çok zarar görür oranlamayla uğraştığı için ve kullanım ömrü kısalır default 2K olarak üretilmiş.
Nerden okuyorsunuz böyle şeyleri ? Kuranı yırtıp çarpılan kıza da inanıyor musunuz ? 🤭

Geri
Yukarı