Monitörü duvara asmak

Gökhan ONAT

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar, yeni satın almış olduğum 24" 75Hz monitörümü duvara asmak istiyorum fakat bugün aldığım duvara asma aparatından vidalar çıkmadı. İnternete yazdım satıcılar var fakat hırdavatçıya söylediğimde anlamadı bile :( bu vidaları nerelerden tedarik edebilirim? + olarak isimleri nedir diye soracaktım. Şimdiden teşekkür ederi, iyi hafta sonları.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar, yeni satın almış olduğum 24" 75Hz monitörümü duvara asmak istiyorum fakat bugün aldığım duvara asma aparatından vidalar çıkmadı. İnternete yazdım satıcılar var fakat hırdavatçıya söylediğimde anlamadı bile :( bu vidaları nerelerden tedarik edebilirim? + olarak isimleri nedir diye soracaktım. Şimdiden teşekkür ederi, iyi hafta sonları.
Pek bir yerden bulamazsın. Hırdavatçıdan 2 3 dübel alıp kendince monteleyebilirsin. En iyisi de kimyasal dübel kullanabilrisin.

Aparati nalbura götür ona göre vida veririler.

Aparata değil de monitöre girecek. Pazartesi monitörü götüreceğim olmadı. Yapacak bir şey yok. İnternette buldum aslında ama işte kesin o olur diyebilsem alacaktım. 4 tane vida sonuçta. İlgin alakan için teşekkür ederim. İyi geceler.

Geri
Yukarı