Monitörü Duvara Asmak

TwoBee

Kilopat
Süper Moderatör
Makaleler
13
Yer
LTBR
Duvara monitörümü monitör askısı ile asmak istiyorum. Ancak duvar ne kadar sağlıklı olur bilmiyorum. Herhangi bir problem oluşur mu?
Ayrıca tavsiye edeceğiniz 100-200 TL arası "pivot özellikli" (Yükseklik ayarı da olursa daha iyi olur.) aparat var mı?

Monitörü duvara asınca gecikme süresi falan fazlalaşmayacak yani sıkıntı olmaz. Duvar sağlam derken herhalde düşmesinden falan korkuyorsun. Düşebilir o kesin bir şey değil şans işidir ve duvarın sağlamlığına bağlı. Düşerse problem oluşma ihtimali var tabii ki. Duvarda durduğu sürece yer kaplamaktan başka bir problem oluşturmaz.

Merhaba, ben hırdavat işindeyim. Duvarı deldikten sonra plastik dubel çakacaksınız daha sonrasında vidalayacaksınız.
Plastik dubel kullanmazsanız zamanla kıpırdamaya başlayabilir, güvenli olmaz.

Merhaba, ben hırdavat işindeyim. Duvarı deldikten sonra plastik dubel çakacaksınız daha sonrasında vidalayacaksınız.
Plastik dubel kullanmazsanız zamanla kıpırdamaya başlayabilir, güvenli olmaz.
Peki bu dubellerin delikten çıkma gibi bir ihtimali var mı?

Dark 13"- 42" Hareketli Katlanabilir Vesa Duvar Tv Askı Aparatı - n11.com
En uygun bu var.

Ürün açıklama sayfası:
Dark 13"- 42" Hareketli ve Katlanabilir Duvar Tipi,TV Askı Aparatı - TV Askı Aparatları - TV ve Görüntü

Betonarme ise daha güzel. Eliniz yatkın ise gelince uygun vida deliği açıp dübel ile sıkıca taktığınızda sorun oluşmayacaktır.
Peki bu dubellerin delikten çıkma gibi bir ihtimali var mı?
Duvar kalınlığına bağlı ve vida boyuna.

Dark 13"- 42" Hareketli Katlanabilir Vesa Duvar Tv Askı Aparatı - n11.com
En uygun bu var.

Ürün açıklama sayfası:
Dark 13"- 42" Hareketli ve Katlanabilir Duvar Tipi,TV Askı Aparatı - TV Askı Aparatları - TV ve Görüntü

Betonarme ise daha güzel. Eliniz yatkın ise gelince uygun vida deliği açıp dübel ile sıkıca taktığınızda sorun oluşmayacaktır.

Duvar kalınlığına bağlı ve vida boyuna.
Tec-Supports Vento M Hareketli LCD/LED TV Askı Aparatı 10''-32
Bu ürün 100x100 vesa monitörle uyumlu mu?

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı