Monitörü laptopa nasıl 2K 240Hz bağlarım?

Konu sahibide farkında. O yüzden danışıyor. ^^ 2.0 ile 1440p 240Hz alınmıyor. Renk formatı değişmesi lazım. O yüzden DP kullanacak. Bunun içinde yöntem arıyor.

Attığı kabloda dönüştürücü değil.
Hocam Thunderbolt 4 destekliyor. Attığım ürünü alırsam tam anlamıyla verim alabilir miyim?

Hocam Thunderbolt 4 destekliyor. Attığım ürünü alırsam tam anlamıyla verim alabilir miyim?

Alamayabilirsiniz. 24 gbps üzeri bandwith (bant genişliği) olan bir kablo bakın.

Hocam biraz sabırsızım o yüzden daha hızlı alabileceğim bir yer yok mu TR'den? Bir de renk çıkış formatını nasıl değiştirebilirim?
Hocam bir de Vatan'ın sitesinde:
2K 240Hz Desteği Uyarısı: DP 1.4 Displayport Portuna sahip 2K Monitörünüzde 240Hz yenileme hızında 2K çözünürlükleri görüntülemek için; monitörünüzün 2K 240Hz desteğine sahip olması , görüntü kaynağı olan bilgisayarınızın USB C portunun da DP 1.4 desteğine sahip olması gerekmektedir.
yazıyor.
Hocam bir de Vatan'ın sitesinde:
2K 240Hz Desteği Uyarısı: DP 1.4 Displayport Portuna sahip 2K Monitörünüzde 240Hz yenileme hızında 2K çözünürlükleri görüntülemek için; monitörünüzün 2K 240Hz desteğine sahip olması , görüntü kaynağı olan bilgisayarınızın USB C portunun da DP 1.4 desteğine sahip olması gerekmektedir.
yazıyor.

Laptopunuzun dahili grafik kartı yazılımından.

Hocam monitörü aldım, vatandaki kabloyu da aldım hızı sitede yanlış yazıyormuş kablo 32 Gbps'miş. Laptopa bağladım ancak algılamıyor. Laptop Thunderbolt 4 kullanıyor ama kablo Thunderbolt 3 bu yüzden mi acaba? Algılatmamın bir yolu var mı?
Laptopunuzun dahili grafik kartı yazılımından.
HDMI sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Bu kabloyu bağladımda usb çıkarma sesi geliyor bir türlü olmuyor.
Her şeyi hallettim arkadaşlar destekleriniz için teşekkürler. Kilit.

Yeni konular

Geri
Yukarı