Monitörü nasıl temizleyebilirim?

Arkadaşlar; telefon, tv, monitör, tablet vesaire. Bunlar için Addison gibi sıvılar, mikrofiber bezler, ıslak mendil, peçete, vesaire hepsini bir kenara koyun. Ben en iyi lekesiz çözümü gözlük temizleme mendillerinde buldum. Gözlük kutularından çıkan kumaşlar değil. Islak mendil gibi ama çok farklı, tek tek paketlenmiş. Muazzam çözüm sunuyor.

Dosya Ekleri

• photo_2020-02-03_13-15-53.jpg
    photo_2020-02-03_13-15-53.jpg
    160,5 KB · Görüntüleme: 43
Olmaz bir bölümünü ıslatın her tarafa gezdirin kuru tarafıyla da kurulayın ve sonucu görün.

Kasamın yan tarafındaki camı ve monitörümü gözlük bezi ile siliyorum cam sil sıkıyorum. Gayet yeterli oluyor. Gözlük bezi biraz küçük olduğu için @reptile arkadşaımızın attığı sünger bezler kullanılabilir belki fakat gerekli değil bana göre. Sonuçta günde 1 defa sileceksin maksimum.

Merhaba. Monitörümü yumuşak nemli gözlük beziyle siliyorum yine de iz yapıyor başka bir öneriniz var mı?
Ben televizyon için aldığımız vestel marka temizleme köpüğünü kullanıyorum çok iyi temizliyor.

Cep peçetesinin üzerine 4-5 damla su damlatıp temizliyorum. Bezlerin yüzeyi pürüzlü kılcal çizikler bırakabilir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı