Çözüldü Monitörü nereden satın almalıyım?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Antonio Montana

Kilopat
Yer
El Fureidis
AOC 24G2U alacağım ama nereden alacağıma karar veremedim, görünürde en ucuzu sinerji'de 1260 TL diğeri ise itopya 1300 TL ama ben bu mağazalardan daha önce alışveriş yapmadım çoğunlukla hepsiburada kullandım, foruma baktım güvenilir deniliyor ama satış sonrası müşteri hizmetleri nasıl, güvenmeli miyim?

İtopya : AOC 24G2U
Sinerji : AOC 24G2U

Kesilen tavuğun davası olmaz hesabı, ama daha önce hiç alışveriş yapmadım itopya, sinerji veya qp'den o yüzden güvenmiyorum.
Dostum HB'den aldın ama satıcısı zaten QP :D. Biraz araştırdığıma göre de %80+ memnun kalmış herkes QP'den. Forumda da QP ile ortaklaşa sistem toplamaları var. Yine de sen bilirsin.

Dostum HB'den aldın ama satıcısı zaten QP :D. Biraz araştırdığıma göre de %80+ memnun kalmış herkes QP'den. Forumda da QP ile ortaklaşa sistem toplamaları var. Yine de sen bilirsin.
Ya işte diyorum ya başkasının sorun yaşamaması benim de sorun yaşamayacağım anlamına gelmez, yada şöyle diyeyim ben uçurumdan atlasam sen de arkamdan atlar mısın?
Hepsiburada olabilir.
Oradan aldım dostum, yorumun için teşekkürler.

Ya işte diyorum ya başkası sorun yaşamaması benim de sorun yaşamayacağım anlamına gelmez, yada şöyle diyeyim ben uçurumdan atlasam sen de arkamdan atlar mısın?

Oradan aldım dostum, yorumun için teşekkürler.
Dostum anlaşılan sen beni yanlış anlamışsın, neyse uzatmaya mana yok. Güle güle kullanın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı