Monitörü yalamak zararlı mıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar merhaba başlıkta gördüğünüz gibi sorum açık ve net monitörü 2 yıldır düzenli olarak günlük bir kez monitörün ekranını yalıyorum ve peçeteyle ekranı temizliyorum bunun monitöre zararı nedir? Veya zararı var mıdır şu ana kadar sorun olmadı. Monitörü yaladıktan sonra corona bulaşabilir mi? Normalde bu konuyu açmayacaktım ama corona patlak verince açma gereği duydum şu ana kadar corona bulaşmadı bana.

Not: Monitörüm ASUS 24.8 inç Curved.
Sen ciddi misin?

Arkadaşlar merhaba başlıkta gördüğünüz gibi sorum açık ve net monitörü 2 yıldır düzenli olarak günlük bir kez monitörün ekranını yalıyorum ve peçeteyle ekranı temizliyorum bunun monitöre zararı nedir? Veya zararı var mıdır şu ana kadar sorun olmadı. Monitörü yaladıktan sonra corona bulaşabilir mi? Normalde bu konuyu açmayacaktım ama corona patlak verince açma gereği duydum şu ana kadar corona bulaşmadı bana.

Not: Monitörüm ASUS 24.8 inç Curved.

Yok kanka ne zararı, ben her gün yapıyorum daha bir zararını görmedim.

Arkadaşlar diğer zevklerimi ve soruları başka konularda açarım hepinize teşekkür ederim iyi ki varsınız.
Hala daha dalga geçiyorsun. Yaptığının ayıp bir şey ve komik olmadığını hala daha anlamıyorsun. Bunun herhangi bir komik tarafı yok. Umarım tez bir zamanda banlanırsın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı