Monitörü yalamak zararlı mıdır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tat konusunda 10 üzerinden kaç verirsiniz şu zamana kadar Samsung AOC ve LG'nin tadına baktım üçü de güzeldi fakat Samsung biraz tuzlu geldi bana eğer önerirsenz artık asusa da başlıyacağım.

Arkadaşlar merhaba başlıkta gördüğünüz gibi sorum açık ve net monitörü 2 yıldır düzenli olarak günlük bir kez monitörün ekranını yalıyorum ve peçeteyle ekranı temizliyorum bunun monitöre zararı nedir? Veya zararı var mıdır şu ana kadar sorun olmadı. Monitörü yaladıktan sonra corona bulaşabilir mi? Normalde bu konuyu açmayacaktım ama corona patlak verince açma gereği duydum şu ana kadar corona bulaşmadı bana.

Not: Monitörüm ASUS 24.8 inç Curved.
Korona piyasaya ilk çıktığı zaman cesur olduğunu sanıp umumi tuvaletleri yalayanlar vardı. Seninle onlar arasında hiç bir fark göremiyorum.

Güzel bir troll arkadaşsın. Yaptıkların komik değil benden söylemesi. Sen zevk alıyorsan da benim sorunum değil.

Mizah ve eğlence ya da konu dışı ile alakalı olarak açarsın da bu arkadaşın konusunun monitör ve görüntüleme konusunda açılması ne bileyim biraz şey gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı