Monitörüm çizildi

Oldukça maliyetliymiş

- - - Güncellendi - - -

Monitör 425 lira, 150-200 TL LCD paneline veremem. SSD+klavye+mouse alacaktım onları alırım artık.

Ben şu kalem olayını denemek istiyorum. Nereden kaç liraya alabilirim kaliteli bir kalemi ? İşe yarar mı gerçekten. Kalın sandığınız yer bile ince aslında. Kamerayı öyle ayarladım çok net gözüksün diye.
Zaten oyunlarda zerre kadar bile belli olmuyor. Sadece beyaz renk internet sitelerinde göze çarpıyor.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar çizik giderici kalem veya başka bir ürünün linkini atar mısınız ? Kaliteli bir şey olsun almışken. Ayrıca çizikler sandığınızdan çok daha ince.

Arkadaş fotoğrafını çektiğin çiziğin aynısı bende de oldu. Hiçbir şey yapmadık. Sert darbe vs almadı. Ekrana elini sürdüğünde çizik hissedilmiyor bile. Fotoğraftakiyle aynı. Sen nasıl hallettin ?

Hiçbir çare yok desem yeridir Artık bilgisayara da harcama yapmıyorum zaten, köşedeki ufak bir çiziğin hiçbir önemi yok benim için.
Aynı şekilde kullanmaya devam ediyorum.

Vazelin sürün, ben zamanında öyle yapmıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…