Monitörüm çizildi

Oldukça maliyetliymiş :D

- - - Güncellendi - - -

Monitör 425 lira, 150-200 TL LCD paneline veremem. SSD+klavye+mouse alacaktım onları alırım artık.

Ben şu kalem olayını denemek istiyorum. Nereden kaç liraya alabilirim kaliteli bir kalemi ? İşe yarar mı gerçekten. Kalın sandığınız yer bile ince aslında. Kamerayı öyle ayarladım çok net gözüksün diye.
Zaten oyunlarda zerre kadar bile belli olmuyor. Sadece beyaz renk internet sitelerinde göze çarpıyor.

- - - Güncellendi - - -

Arkadaşlar çizik giderici kalem veya başka bir ürünün linkini atar mısınız ? Kaliteli bir şey olsun almışken. Ayrıca çizikler sandığınızdan çok daha ince.

LED monitörümün temizliğini yaptığım sırada, süpürgenin plastik kısmı ekrana sürtünce çizildi. 5 cm kadar uzunluğunda ince bir çizik var.
Kenarda olmasına rağmen rahatsız ediyor beni.

Yapılabilecek bir şey var mı ? Ölü piksel veya benzeri bir arıza oluşmadı. Dış tarafı çizik sadece. Ne yapabilirim ?

Arkadaş fotoğrafını çektiğin çiziğin aynısı bende de oldu. Hiçbir şey yapmadık. Sert darbe vs almadı. Ekrana elini sürdüğünde çizik hissedilmiyor bile. Fotoğraftakiyle aynı. Sen nasıl hallettin ?

Yeni konular

Geri
Yukarı