Monitörün 144 Hz'den 120 Hz'e düşme sorunu

xplosive

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ViewSonic VX2458 MHD 144Hz monitör kullanıyorum. Masaüstü grafik ayarlarından 144Hz olarak ayarladım ancak masaüstündeyken monitör menü tuşuna bastığım zaman 1920X1080 144Hz yazarken CS:GO oyununa girince otomatik olarak 120Hz'e düşüyor. CS:GO başlatma seçeneklerinde -freq 144 -refresh 144 komutları yazılı durumda monitör ekran kartına HDMI kablo ile bağlı, ekran kartım AMD Radeon RX570 ne yaptıysam düzeltemedim yardımcı olursanız çok sevinirim.

Arkadaşlar ViewSonic VX2458 MHD 144Hz monitör kullanıyorum. Masaüstü grafik ayarlarından 144Hz olarak ayarladım ancak masaüstündeyken monitör menü tuşuna bastığım zaman 1920X1080 144Hz yazarken CS:GO oyununa girince otomatik olarak 120Hz'e düşüyor. CS:GO başlatma seçeneklerinde -freq 144 -refresh 144 komutları yazılı durumda monitör ekran kartına HDMI kablo ile bağlı, ekran kartım AMD Radeon RX570 ne yaptıysam düzeltemedim yardımcı olursanız çok sevinirim.

HDMI 120Hz kadar destek veripr DP kullanman lazım. (Galiba)

Monitörün yanından çıkan kabloyu kullanıyorum o desteklemiyor sanırım DP kablo alsam monitöre ses aktarımı sağlar mı acaba?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı