Monitörün ekranı gidip geliyor

elit_nemesiz

Decapat
Daha fazla  
Birkaç ay önce sistem topladım. Monitör bazı oyunlarda veya canlı derslerde gidip geliyor. HDMI ile bağladım ve kabloyu değiştirdim ama hala devam ediyor. Bunun sebebi nedir?

Ekran kartına bağladıysanız. Ekran kartını ve güç kablosunu çıkarıp tekrar takın ardından deneyin.

Ekran kartım olmadan önce de bu sorun vardu. İlk APU bir sistem kullanıyordum. Mount and Blade Bannerlord 2'de aşırı derecede oluyor ama CS:GO gibi oyunda tek tük oluyor. Şimdiki sistemim:
AMD Ryzen 3200G.
Gigabyte B450M S2H anakart.
16 GB RAM.
AMD RX570 4 GB ekran kartı.

Ekran kartım olmadan önce de bu sorun vardu. İlk APU bir sistem kullanıyordum. Mount and Blade Bannerlord 2'de aşırı derecede oluyor ama CS:GO gibi oyunda tek tük oluyor. Şimdiki sistemim:
AMD Ryzen 3200G.
Gigabyte B450M S2H anakart.
16 GB RAM.
AMD RX570 4 GB ekran kartı.

PSU'nuzun modeli ve gücü nedir acaba?

Bu sorun bir kaç defa benimde başıma geldi. Sistemimi yeni topladım. Eski monitörümüde ikinci ekran olarak bağladım. Ana ekranımda olmadı fakat ikinci ekranımda anlık kapanıp açılma olmuştu. Takipteyim.

Bu sorun birkaç defa benim de başıma geldi. Sistemimi yeni topladım. Eski monitörümüde ikinci ekran olarak bağladım. Ana ekranımda olmadı fakat ikinci ekranımda anlık kapanıp açılma olmuştu. Takipteyim.

Bazen üst üste olunca çok sinir bozucu oluyor.

Sistemi sıfırdan kurun söküp her şeyini. PSU markasını hakkında bilgim yok. O konuda arkadaşlar yardımcı olacaktır. Bir de RAM'leri takarken dikkat edin. Belkiram'ler yüzünden olmuş olab.

RAM'larimi çıkarıp yeniden taktım. Sistemimi sıfırdan kurdum nasıl bir sorun hala anlayamadım.

Geri
Yukarı