Monitörün güncel sürücüsü nasıl bulunur?

Mr.Mordekaiser

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğğim gibi monitörün sürücü güncel değil olarak gözüküyor.

1678984860563.png

Bilgisayarımda Windows 11'den Windows 10'a geçtikten sonra ekran net gelmemeye başladı. Sürücüleri kontrol edip tekrar yükleyeyim dedim ama sürücüsünü bulamıyorum. Huawei'nin sitesindekini yükledim ama bu da güncel değilmiş. Sizce net olmaması monitörden mi kaynaklı yoksa başka bir ayar mı kapalı ya da eksik?

Başlıkta da belirttiğğim gibi monitörün sürücü güncel değil olarak gözüküyor.

Eki Görüntüle 1703812

Bilgisayarımda Windows 11'den Windows 10'a geçtikten sonra ekran net gelmemeye başladı. Sürücüleri kontrol edip tekrar yükleyeyim dedim ama sürücüsünü bulamıyorum. Huawei'nin sitesindekini yükledim ama bu da güncel değilmiş. Sizce net olmaması monitörden mi kaynaklı yoksa başka bir ayar mı kapalı ya da eksik?

Ekran çözünürlüğü tarafında ölçeklendirmenin %100 olduğundan emin olun kalite artacaktır.

1678985667910.png

Ekran çözünürlüğü tarafında ölçeklendirmenin %100 olduğundan emin olun kalite artacaktır.

Eki Görüntüle 1703834
Zaten 100de hocam yazılar vesaire pixeli sayılıyor

Eki Görüntüle 1703834
sizde böyle bir problem yaşadınız mı acaba donanımsal olmadığını düşünüyorum ekran görüntülerinde de pixel sayızı az çıkıyor.

Monitör sürücüsü bulunup güncellenirse bu problem ortadan kalkar mı acaba??

Son düzenleme:

Geri
Yukarı