Monitörün her tarafında şeritler var

Arkadaşlar herkese teşekkür ederim sorunum çözüldü ama bir sorum olacak güvenli moddan çıkıp yeniden başladım ama ekran böyle oldu çözünürlük değişmiyor nasıl düzeltebilirim?

Dosya Ekleri

• 20230801_141008.jpg
    20230801_141008.jpg
    151,1 KB · Görüntüleme: 19
Arkadaşlar herkese teşekkür ederim sorunum çözüldü ama bir sorum olacak güvenli moddan çıkıp yeniden başladım ama ekran böyle oldu çözünürlük değişmiyor nasıl düzeltebilirim?

Surucuyu kurman lazim. Eger DDU ile surucuyu sildikten sonra ekran duzeldiyse %99 ekran kartindan.

İnşallah bir daha olmaz ama boyle olmasi pek normal degil.

Maalesef şu an tekrar oldu aynı durum.

Galiba PC'yi servise göndereceğim

Galiba PC'yi servise göndereceğim.

Galiba ben sorunlu driveri kuruyorum ya da başka bir şeyler var.

Tekrar DDU ile silip yükledim hala aynı.

Son düzenleme:

Tekrar DDU ile silip yükledim hala aynı.

Ekran karti problem ya da kablo. DDU ile silindikten sonra problem olmadigina gore ekran karti yuksek ihtimal. Baska bir driver kurun ama driver ile de bence alakasi yoktur. Karti belirli testlere sokabilirsiniz, bozuk oldugu iyice arastirilabilir. Yeni konu acabilirsiniz bunun icin.

Ekran karti problem ya da kablo. DDU ile silindikten sonra problem olmadigina gore ekran karti yuksek ihtimal. Baska bir driver kurun ama driver ile de bence alakasi yoktur. Karti belirli testlere sokabilirsiniz, bozuk oldugu iyice arastirilabilir. Yeni konu acabilirsiniz bunun icin.

Gerçekten artık bıkkınlık geldi bilgisayarı aldığımdan beri 2 kez böyle sorunla karşılaştım daha 4 5 ay oldu yeni.

DP kablosunu çıkarıp monitörün güç tuşundan açıyorum ve sorun hala devam ediyor monitörü servise göndermeli miyim ekran kartında sorun yok gibi.

Son düzenleme:
Gerçekten artık bıkkınlık geldi bilgisayarı aldığımdan beri 2 kez böyle sorunla karşılaştım daha 4 5 ay oldu yeni.

DP kablosunu çıkarıp monitörün güç tuşundan açıyorum ve sorun hala devam ediyor monitörü servise göndermeli miyim ekran kartında sorun yok gibi.

Baska bir monitor yok mu ya da televizyon? Ona takip net bir sekilde ogrenebilirsiniz.

Baska bir monitor yok mu ya da televizyon? Ona takip net bir sekilde ogrenebilirsiniz.

Televizyon var ama şu an elimde HDMI kablo yok.

Bilgisayar açılıyor 30 40 dk monitörü açıp kapatmaya calışıyorum en sonunda az da olsa görüntü geliyor böyle yavaş yavaş gidiyor.

Dosya Ekleri

• 20230802_002131.jpg
    20230802_002131.jpg
    69,4 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

Geri
Yukarı