Monitörün Hz değerini arttırdıkça ekranda siyah çizgiler oluyor

ogulcan01

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Ekranımda Hz değerini yukselttıkçe sıyah kenarlar ortaya çıkıyor, en düşük Hz'e ayarlasam bile ufak da olsa siyah kenarlar kalıyor. Intel grafik ve medya panelınden ölçeklendirmeye basıyorum orada da tam ekran çıkmıyor. Ekran kartı sürücülerim da güncel sadece masaüstünde değil, LoL'de de sağda siyah boşluk kalıyor. (LoL çozunurlugum 1024x768 yukseltemıyorum yoksa kasıyor) internette bulduklarım olmadı ne yapabılırım bu konu hakkında?

Öncelikle merhaba arkadaşlar. Ekranımda Hz değerini yukselttıkçe sıyah kenarlar ortaya çıkıyor, en düşük Hz'e ayarlasam bile ufak da olsa siyah kenarlar kalıyor. Intel grafik ve medya panelınden ölçeklendirmeye basıyorum orada da tam ekran çıkmıyor. Ekran kartı sürücülerim da güncel sadece masaüstünde değil, LoL'de de sağda siyah boşluk kalıyor. (LoL çozunurlugum 1024x768 yukseltemıyorum yoksa kasıyor) internette bulduklarım olmadı ne yapabılırım bu konu hakkında?
İntel Grafikleri Kontrol Merkezi eğer yoksa indir. Sonra uygulamanın sol tarafından "Ekran" seçeneğini seç. Ordan çözünürlüğü 1024x768 yap sonra sakla de. Sonra yine o menüden ölçeklendirmeye bas. Uzatılmış olarak değiştir. Sonra ekran çözünürlüğünü eskisi gibi yap. Sorunun çözülür. İyi günler.

Intel grafikleri kontrol merkezi eğer yoksa indir. Sonra uygulamanın sol tarafından "ekran" seçeneğini seç. Oradan çözünürlüğü 1024x768 yap sonra sakla de. Sonra yine o menüden ölçeklendirmeye bas. Uzatılmış olarak değiştir. Sonra ekran çözünürlüğünü eskisi gibi yap. Sorunun çözülür. İyi günler.

Hocam söylediğiniz Intel grafikleri kontrol merkezi Windows 7 için uyumlu mu?

Geri
Yukarı