Monitörünüzün UFO Testleri nasıl?

Samsung L24R350 veya T350 kullanan bir babayiğit varsa atabilir mi? :D.
@SkyRose
Ufak bir sorum var MS testi nasil yapılıyor peki?
1ms adi altında çalışan ürünlerin kac MS olduğunu öğrenmek için vs.

Ufak bir sorum var MS testi nasil yapılıyor peki?
1ms adi altında çalışan ürünlerin kac MS olduğunu öğrenmek için vs.
MPRT süresini ölçmek için;

GtG süresi için ise bildiğim kadarıyla özel ekipman gerekli, internetten vs. ölçemezsiniz.

Ufonun bozulmadığı fotoğraf yok gibi. Emin miyiz sitenin düzgün sonuç verdiğine:)
Şöyle gerçekten pahalı ve iyi bir monitörü olan biri yapsın şu testide görelim.

Ufonun bozulmadığı fotoğraf yok gibi. Emin miyiz sitenin düzgün sonuç verdiğine? :)
Site hareketli bir cismi belli renklerde hareket ettiriyor, yaptığı tek şey bu.

UFO'nun bozulması çok doğal bir şey, profesyonel bir monitör olmadığı sürece. Yani ana odağı hız olmayan 5000TL'lik bir oyuncu monitöründe de az-çok bozulma olacaktır.

Testte seçilen renklerin bazıları monitörün genelde en yavaş geçiş yaptığı renkler. Mesela üstteki siyah çizgide en çok ghosting olduğunu görebilirsiniz.

Fakat oyunlarda bu kadar göze batıyor mu? Kesinlikle batmıyor.

Ayrıca direkt soruya yönelirsek, bu site oldukça ünlü ve kullanılan bir site.

MSI G241'de bozulma yok sıfır ghosting.
Hocam atacak mısınız fotoğrafı? Sizi görüyorum neden bu kadar övüyorsunuz monitörünüzü? Anlamıyorum gerçekten. Pahalıya aldınız da yediremiyor musunuz monitörün eksi tarafı olmasını?

Bu arada @SkyRose hocam ne dersiniz bizim emektarda iş var mı? 15.3ms MPRT. :D

Hocam atacak mısınız fotoğrafı? Sizi görüyorum neden bu kadar övüyorsunuz monitörünüzü? Anlamıyorum gerçekten. Pahalıya aldınız da yediremiyor musunuz monitörün eksi tarafı olmasını?

Bu arada @SkyRose hocam ne dersiniz bizim emektarda iş var mı? 15.3ms mprt. :D.

MSI G241 kullanınca anlarsın fotograf attım yukarıda iyi baksaydınız görürdünüz detaylı isterseniz videoda atarı. Sacma sapan yorum yapmana gerek yok.

@Okan17 bakın yine aynı şey. Bu kadar eminseniz neden kendiniz çekip atmıyorsunuz? Telefonum yok gibi bir bahane de söylemediniz sadece monitör çok iyi diyip duruyorsunuz? Ben mi saçma sapan yorum yapıyorum siz mi objektif olarak düşünün lütfen. Yapabileceğinizi pek sanmasam da.

Yeni konular

Geri
Yukarı