Monkeypox virüsü için küresel durum ilan edildi

Bilimsel olarak mümkün hayvanlar aleminde örneği var parazit veya bakteri tarafından zombi hayvana dönüştürülen hayvanlar var ama tam olarak kesinleşmiş değil.
Hocam uzun süreli bir zombi salgını mümkün değil insan vücudunu sadece bir organizma ayakta tutamaz belirli bir süreden sonra çürür.

Hiçbir şekilde mümkün değil. Hiçbir insanın çene kasları birinin etini koparmaya yetmez.

Niye zombi deyince insanların aklına yürüyen ölüler geliyor bir oarazit ya da virüsün insan beynini ele geçirip vücudu konak olarak kullanması fazla fantastik geliyor ama benim teorim böyle kesin diye bir şey demiyorum.

Niye zombi deyince insanların aklına yürüyen ölüler geliyor bir oarazit ya da virüsün insan beynini ele geçirip vücudu konak olarak kullanması fazla fantastik geliyor ama benim teorim böyle kesin diye bir şey demiyorum.
Zombinin tanımı bu çünkü.

Maymun çiçeği virüsünün zombi virüsüne dönüşmesi çok zor hatta imkansız.
Zombi virüsünün olabileceği mümkün ve kanıtlanmış olabilir ama bilim insanları bu virüsün kuduz virüsünün gelişmiş bir versiyonu olabileceğini söyledi.
Bu virüs kuduz olmadığına göre...

Allah maymun çiçeğini ve koronayı bildiği gibi yapsın.
Çinliler ve bunu yapanlar bu virüslerle insan öldürüp dünyayı cittaslow yapacak diye düşünüyorum.

Bu virüs ölümcül olabilse bile genellikle insan öldürmüyor yani canınızdan çok dış görünüşünüzü etkiler bu virüs.

Hocam o kadarı da fazla değil mi?

UV ışık dışındakiler pahalı değil aslında.

Geri
Yukarı