Çözüldü Monopoly Plus 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

DoraDikmen

Decapat
Monopoly Plus'ı çalıştırmayı deniyorum fakat her denediğimde 0xc000007b hatası alıyorum. Technopat'ın videosunu izledim. Çözümleri de okudum ama bir türlü çözemedim hatayı. Aynı hata goat Simulator'de de oluyordu bunda da oluyor.

Çözüm
Silin: C:\Windows\SysWOW64\msvcr100.dll
Bu dosyayı el ile attıysanız bunu da silin: D:\Games\Monopoly Plus\msvcr100.dll

Sonra bunları yükleyin:
Çoklu dosya indirmeye izin verin. Yazılımların zaten kurulu olduğuna dair bir hata alırsanız kurulu sürümü kaldırıp yeniden deneyin.

Sorun çözülürse belirtin, çözülmezse yeniden rapor oluşturun.

Rapor paylaşın.

Silin: C:\Windows\SysWOW64\msvcr100.dll
Bu dosyayı el ile attıysanız bunu da silin: D:\Games\Monopoly Plus\msvcr100.dll

Sonra bunları yükleyin:
Çoklu dosya indirmeye izin verin. Yazılımların zaten kurulu olduğuna dair bir hata alırsanız kurulu sürümü kaldırıp yeniden deneyin.

Sorun çözülürse belirtin, çözülmezse yeniden rapor oluşturun.

Son düzenleme:
Çözüm
Attığınız dosyaları indirdim setupları çalıştırdım fakat bilgisayarınızda daha yeni bir versiyon var diyerek 3 tanesini yüklemeden kapattı 1 tanesinde repair dedim oyunu açtım yine olmadı.

Bu da raporu.

Aynı dosyadan hata alıyorsunuz.

Attığınız dosyaları indirdim, "Setup"ları çalıştırdım fakat "Bilgisayarınızda daha yeni bir versiyon var" diyerek üç tanesini yüklemeden kapattı.
Mesajımı bir daha okuyun. Kurulu olanları kaldırıp yeniden deneyin.
Yazılımların zaten kurulu olduğuna dair bir hata alırsanız kurulu sürümü kaldırıp yeniden deneyin.

1 tanesinde "Repair" dedim, oyunu açtım, yine olmadı.
"Repair" yaptığınızı da kaldırıp yeniden yükleyin.

Geri
Yukarı