Monster 240Hz Monitör alınır mı?

Kafalarda aynı soru hep :D. 1080P 27 inchte sıkıntı çıkarır mı acaba ben de merak ediyorum.

Kendim 27" 1080P kullanıyorum. Bahsedilen sorunların hiçbirini yaşamıyorum. Rekabetçi oyunlarda ekrana yaklaşmak gerektiği durumlarda da hiçbir şekilde rahatsız olmuyorum. Tam olarak neden böyle bir algı var çözemedim. Daha önce 24 inch ve altı monitörler de kullandığımdan farkı net bir şekilde algılarım ama ortada algınabilecek bir durum yok. Ancak 27 üstü 1080P için uygun değildir. 27" kabul edilebilecek en son ki boyuttur.

Kendim 27" 1080P kullanıyorum. Bahsedilen sorunların hiçbirini yaşamıyorum. Rekabetçi oyunlarda ekrana yaklaşmak gerektiği durumlarda da hiçbir şekilde rahatsız olmuyorum. Tam olarak neden böyle bir algı var çözemedim. Daha önce 24 inch ve altı monitörler de kullandığımdan farkı net bir şekilde algılarım ama ortada algınabilecek bir durum yok. Ancak 27 üstü 1080P için uygun değildir. 27" kabul edilebilecek en son ki boyuttur.
Çok teşekkürler hocam son kaygımı da yendim senin sayende.

Keşke 24 inch olsaymış ama bu fiyata bu özellikleri gördükten sonra dayanamayıp alacağım gibi. Aynı fiyata TN panel 144Hz ASUS monitör var. Çok iyi fiyatlandırma monster 👏

Uzaktan bakıyorsanız 27 inç güzel oluyor. Eğer yakından bakarım ben diyorsanız 24 inç daha iyi.
Yaklaşık 50cm uzaktan 31.5 inç televizyona bakıyorum, neden monitör bağlamadın diye sormayın, 1080p olmasına rağmen çamur değil. 24 inç TN panel olmasındansa bu daha iyi.

Geri
Yukarı