Monster A5 v5.2 şarj adaptörü yere düştükten sonra çalışmıyor

yigithankoroglu

Decapat
Monster A5 v5.2 kullanıcısıyım. 5 yıldır sorunsuz çalışan adaptörümü elimden düşürdüm. Sert düştü ve çalışmamaya başladı. Tamir edilir mi? Yoksa yeni mi almak lazım? Bilgisayarcılara da güven olmuyor tamir edilebilir olsa bile yenisini satmak için yalan söyleyebilir ne yapmam lazım? Yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Müşteri hizmetlerini arayın eğer alacaksanız onlardan tedarik edin bence.
Kabloda problem olsaydı evet yapılabilirdi de adaptör düşmüş pek bir fikrim yok.

Monster'dan alsak 500 lira isterler dolarla satıyorlar internetten bakındım 177TL'ye var.
Adaptörün aynısını bulamazsan aynı özelliklerde kaliteli bir adaptör almanı öneririm.

Çok masraf çıksın istemiyorum umarım tamir edilebilir yenisi 177TL bir elden kayma pahalıya patladı off.

Monster'dan alsak 500 lira isterler dolarla satıyorlar internetten bakındım 177TL'ye var.

Çok masraf çıksın istemiyorum umarım tamir edilebilir yenisi 177TL bir elden kayma pahalıya patladı off.
Bu nasıl bir varsayım. Valla ben en basit olayda bile arıyorum kendilerini. Yapacağınız sadece fiyat almak, sonra karar verirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı