Monster A7 V12.1 SSD takviyesi

Eren.E

Hectopat
Yer
Hatay
Daha fazla  
Merhaba, Monster A7 V12.1 bilgisayarını kullanıyorum. İçerisinde 250 GB WD Blue SN550 M.2 SSD var. Ben buna ek olarak 2.5" bir SSD almak istiyorum. Seçeceğim SSD'nin özellikleri farklıysa herhangi bir sorun oluşur mu ya da iki SSD arasında hangi özellikler aynı olmalı bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim.

resim_2020-12-18_091900.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Monster A7 v12.1 bilgisayarını kullanıyorum. İçerisinde 250 GB WD Blue sn550 M.2 SSD var. Ben buna ek olarak 2.5" bir SSD almak istiyorum. Seçeceğim SSD'nin özellikleri farklıysa herhangi bir sorun oluşur mu ya da iki SSD arasında hangi özellikler aynı olmalı bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim.

Eki Görüntüle 787196

Aynı olmak zorunda diye bir şey yok bir de neden RAM'lerinizi paylaştınız.

@Eren.E bilgisayarınızda boşta m.2 veya sata slotu var ise o türde ve laptop'unuza uygun boyutlarda istediğiniz ssd yi tercih edebilirsiniz. Aynı marka veya model olmak zorunda değil. Dediğiniz şey genelde RAM'lerde tavsiye ediliyor.

Samsung'lar Piyasadaki en sorunsuz ve en iyi olan SSD'ler. Diğer attıklarım sorunsuz F/P olanlar. Almışken en az 500GB öneririm. SSD Seçerken uyumluluk aramayız. Sorunsuz ve iyi bir SSD olması kafi.

@Eren.E bilgisayarınızda boşta m.2 veya sata slotu var ise o türde ve laptop'unuza uygun boyutlarda istediğiniz ssd yi tercih edebilirsiniz. Aynı marka veya model olmak zorunda değil. Dediğiniz şey genelde RAM'lerde tavsiye ediliyor.
Çok teşekkürler.

Samsung'lar Piyasadaki en sorunsuz ve en iyi olan SSD'ler. Diğer attıklarım sorunsuz F/P olanlar. Almışken en az 500GB öneririm. SSD Seçerken uyumluluk aramayız. Sorunsuz ve iyi bir SSD olması kafi.
Teşekkür ederim.
Aynı olmak zorunda diye bir şey yok bir de neden RAM'lerinizi paylaştınız.

Yanlış fotoğrafı yüklemişim:)

Son düzenleme:

Geri
Yukarı