Monster Abra 17.2 satılıp Lenovo Ideapad Gaming 3 alınır mı?

wasterqaz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba elimde Monster Abra A5 17.2 var performans konusunda herhangi bir sorun yok fakat cihaz aşırı ısınıyor. Ekran kartı 86, işlemci 99 derecelerde. Oyun oynuyorum ama bu beni korkutmaya başladı. Bundan dolayı cihazı satıp Lenovo almayı düşünüyorum sizce mantıklı mıdır? Bilgi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. 😁

Değil. Ürünü servise gönderin sıkıntınızı söyleyin kontrol etsinler. Tamam laptoplar ısınır 86 derece kabul edilebilir ama 99 derece çok aşırı.

Arkadaşlar merhaba elimde Monster Abra A5 17.2 var performans konusunda herhangi bir sorun yok fakat cihaz aşırı ısınıyor. Ekran kartı 86, işlemci 99 derecelerde. Oyun oynuyorum ama bu beni korkutmaya başladı. Bundan dolayı cihazı satıp Lenovo almayı düşünüyorum sizce mantıklı mıdır? Bilgi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. 😁
Daha 10 gün önce ideapad gaming 3 3050ti 5600h modeli satıp 4060 5600lü kasa topladım. Satma nedenim ısınıyor olmasıydı. 20 ay kullandım hiç bakım yaptırmadım. GPU sıcaklığı ets2 ultra ayarlarda, R6 Siege ultra ayarlarda 73 74 derece oluyordu. CPU da 80 civarlarında idi. Asıl can alıcı nokta şudur ki ben 73 74 derece GPU sıcaklığı alırken aynı oyunlarda victus kullanan bir arkadaşım 85 86 derece GPU sıcaklığı görüyordu. Yani demem o ki ideapad soğutma konusunda çok iyi. Hele ki yeni çıkan kasası ile benimkinden 6 7 derece daha soğuk çalışıyor. Monster ın da fırın olduğunu bildiğimiz için fazlasıyla mantıklı bir karar diyebilirim.

Isınmayan gaming laptop olmadığını ne zaman öğrenecek bu millet..

3050ti den 3060'a geçmek iyi de Lenovo nedir Allah aşkına ya. Utanmasan Dell falan alacaksın.

Isınmayan gaming laptop olmadığını ne zaman öğrenecek bu millet..

3050ti den 3060'a geçmek iyi de Lenovo nedir Allah aşkına ya. Utanmasan Dell falan alacaksın.
İmza, kaşe. Isınmayan laptop olsaydı, masaüstü kullanıcılarının zekasal sıkıntıları mı var da öyle devasa kasalara 50 tane fan koyup soğutmaya çalışıyorlar, alırlar bir laptop keyiflerine bakarlar.

Gereğinden fazla sıcak thermal throttle yiyordur o sıcaklıklarda cihaz, kötü. Modelin soğutması da zayıf diye hatırlıyorum zaten. Servise vermeyin kendileri MX4 kullanıyor kısa sürede pump out yapar o macun kendiniz yenileyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı