Çözüldü Monster Abra A5 17.4 RTX 3060 oyun oynarken mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

Ardacyt

Picopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
SSD veya HDD modeli
SAMSUNG 1TB
Ekran kartı
RTX 3060 NVİDİA
İşlemci
İNTEL İ7
Monster marka laptopum var, oyun oynarken otomatik olarak donup kendini yeniden başlatıyor, ne yapmalıyım? Bu hatayı nasıl çözebilirim?

Sorunun çözülmesi için minidump klasörüm:
Minidump

Bunlarda hata analizi uygulamasında alınan sorunların görüntüleri:
Ekran görüntüsü 2024-02-19 100341.png
Ekran görüntüsü 2024-02-19 100356.png
Ekran görüntüsü 2024-02-19 100404.png
Ekran görüntüsü 2024-02-19 100415.png

Son düzenleme:
Çözüm
Clevo laptoplarda görülen klavye yazılımı sorunundan muzdaripsiniz gördüğüm kadarıyla. Control Center'ı kaldırmayı veya yenisi varsa onu kurmayı deneyin. Monster'a mail atınca cihazınız için yeni versiyon varsa gönderiyorlardı galiba.
Clevo laptoplarda görülen klavye yazılımı sorunundan muzdaripsiniz gördüğüm kadarıyla. Control Center'ı kaldırmayı veya yenisi varsa onu kurmayı deneyin. Monster'a mail atınca cihazınız için yeni versiyon varsa gönderiyorlardı galiba.

Çözüm
Flashta var, ben son sürüm mü bilmiyorum. O kurulu.

Hocam baktım son sürümüm kurulu.

Şu anlık almıyorum mavi ekran ama konu kapanmasın sorun olursa tekrar işaretleyeceğim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı