Monster Abra A5 laptop için ayriyeten klavye almaya gerek var mı?

Jmeyz

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Monster Abra A5 laptop sipariş ettim bildiğiniz gibi oyuncu bilgisayarı buna harici klavye almama gerek var mı? 15.6 inç olsuduğu için harici klavye takınca laptoptan bayağı uzaklaşıyormuşum gibi geliyor görüşünüz neler.

Benim de bilgisayarım aynı harici klavye ile kullanıyorum evet ekran çok uzak geliyor ama yakında monitör alacağım için klavye aldım. Eğer monitör almak gibi bir niyetiniz yoksa klavye almanıza bence gerek yok.

Arkadaşlar Monster Abra A5 laptop sipariş ettim bildiğiniz gibi oyuncu bilgisayarı buna harici klavye almama gerek var mı? 15.6 inç olsuduğu için harici klavye takınca laptoptan bayağı uzaklaşıyormuşum gibi geliyor görüşünüz neler.

Kendi klavyesini kullanmanı öneririm ek masraf.

Masraftan değil de klavye alırsam baya bi uzaklık mesafesi giriyor arama 15.6 inç laptop almasam da laptop klavyesi bozulabilir
Hocam merhaba :) eğer hala almadıysan kesinlikle al Abra a5 kullanıyorum R6 da reinforce çekmekten F tuşum bozuldu :D

Bence evdeysen sürekli harici klavye al kullanım olarak rahat ediyorsun ve laptop uzun ömürlü olur.

Dosya Ekleri

• IMG_0454.jpg
    IMG_0454.jpg
    72,6 KB · Görüntüleme: 30

Geri
Yukarı